fa انتقاد از عملکرد پرسنل بیمارستان کسری / هیچ نظارتی بر عملکرد بیمارستان های بخش خصوصی وجود ندارد نماینده مجلس دهم، نسبت به عملکرد پرسنل بیمارستان کسری در برخورد با بیماران انتقاد کرد. 3/19/2017 4:57:25 PM 3/19/2017 11:53:29 AM Icana http://media.icana.ir//Image/2016/07/201607104546541625_Orig.jpg http://media.icana.ir//Image/2016/07/201607104546541625_Thum.jpg Icana
Icana.ir
جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۴
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
خدابخشی:

انتقاد از عملکرد پرسنل بیمارستان کسری / هیچ نظارتی بر عملکرد بیمارستان های بخش خصوصی وجود ندارد

سرویس حوزه انتخابیه
نماینده مجلس دهم، نسبت به عملکرد پرسنل بیمارستان کسری در برخورد با بیماران انتقاد کرد.
یکشنبه 29 اسفند 1395 ساعت 16:57
انتقاد از عملکرد پرسنل بیمارستان کسری / هیچ نظارتی بر عملکرد بیمارستان های بخش خصوصی وجود ندارد

محمد خدابخشی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از عملکرد برخی مسؤولین و پزشکان متخصص بیمارستان های خصوصی، گفت: متأسفانه موارد زیادی از  برخورد نامناسب در این بیمارستان ها  با بیماران و همراهان بیمار مشاهده می شود .

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اخیرا یکی از شهروندان که دارای بیماری شدیدی بوده برای درمان به بیمارستان کسری تهران مراجعه می کند، اما متأسفانه برخورد پزشک متخصص این بیمارستان با این بیمار و همراه وی بسیار نامناسب بوده است .

وی ادامه داد: پس از گذشت حدودا سه روز از بستری شدن بیمار در این بیمارستان یکی از پزشکان متخصص به دختر  بیمار که نگران سلامتی پدر خود بوده,  می گوید که نمی دانم چرا این بیمار را در این بیمارستان پذیرش کردند، بیماری که بیش از یک ماه زنده نیست  و تنها می خواهند جزء آمار فوتی های ما حساب شود.!

خدابخشی گفت: بعد از بروز این اتفاق، من شخصا با آقای حریرچی قائم مقام وزیر بهداشت صحبت کرده و خواستار برخورد وزارتخانه با اینگونه رفتارهای به دور از اخلاق شدم. آنچه از شخصیت یک پزشک برای همگان متصور است این است که انسان وارسته ای در تلاش برای تسکین آلام و رنج همنوعان خویش است , و این چنین بی اخلاقی ها , زیبنده ی قشر زحمتکش و فرهیخته پزشکی جامعه ما نیست .

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به نبود نظارت کافی بر عملکرد حوزه خصوصی بخش درمان افزود: در شرایط کنونی هیچ نظارتی بر این حوزه نیست، از این رو قطعا بعد از  تعطیلات نوروزی طرحی را برای افزایش نظارت بر بیمارستان های خصوصی ارائه خواهیم کرد.

پایان پیام

ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

fa Icana

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خانه ملت" مجاز است

Icana.ir ۲۰۱۷ ©

Powerd By : Tasvirnet
PC