fa ملکشاهی:برگزاری نخستین جلسه کمیسیون قضایی مجلس برای بررسی چگونگی تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از برگزاری نخستین جلسه این کمیسیون برای بررسی چگونگی تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال خبر داد. 3/20/2017 4:53:06 PM 3/20/2017 4:48:36 PM Icana http://media.icana.ir//Image/2016/07/201607102153652355_Orig.jpg http://media.icana.ir//Image/2016/07/201607102153652355_Thum.jpg Icana
Icana.ir
پنج‌شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۶
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
/سال "اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال"/

ملکشاهی:برگزاری نخستین جلسه کمیسیون قضایی مجلس برای بررسی چگونگی تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال

سرویس اجتماعی
رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از برگزاری نخستین جلسه این کمیسیون برای بررسی چگونگی تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال خبر داد.
دوشنبه 30 اسفند 1395 ساعت 16:51
ملکشاهی:برگزاری نخستین جلسه کمیسیون قضایی مجلس برای بررسی چگونگی تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال

اللهیار ملکشاهی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره نامگذاری شعال سال به نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال از سوی مقام معظم رهبری، افزود: طی دو سه سال اخیر یکی از پایه های اصلی نامگذاری شعار هر سال اقتصاد بوده که این موضوع نشان دهنده توجه بیش از پیش مسئولان به این حوزه است.

نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: اگرچه طی چند سال اخیر اقداماتی در راستای بهبود وضعیت اقتصاد در جامعه انجام شده است اما بدون شک می طلبد که گام های موثرتری در این عرصه برداشت تا نتیجه اقتصاد مقاومتی را به خوبی شاهد بود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه مهمترین بحث اقتصادی مقاومتی توجه به اشتغال و تولید است ، تصریح کرد: اشتغال به نوعی به وابسته تولید است و اگر تولیدات داخلی را افزایش دهیم و رقابت پذیری را با توجه به کیفیت محصولات مورد تاکید قرار داد می توان شاهد افزایش اشتغال بود.

وی با تاکید بر ضرورت حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال ، یادآور شد: باید قوای سه گانه و همه مسئولان تلاش کنند تا این شعار امسال محقق شود.

ملکشاهی افزود: با شروع به کار مجلس در سال جدید، نشستی را با اعضای کمیسیون برگزار خواهیم کرد تا چگونگی تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال مورد بحث و بررسی قرار گیرد تا اگر در این زمینه خلاء قانونی وجود داشت بتوان ریل  قانون گذاری را ایجاد کرد.

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، مشکل اصلی تولید کنندگان را عدم تسهیلات بانک ها دانست و  گفت: برخی از کارگاه های تولیدی نیازمند حمایت هستند که می طلبد با توجه به نامگذاری امسال، حمایت های ویژه ای از آنها شود./

پایان پیام

ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

fa Icana

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خانه ملت" مجاز است

Icana.ir ۲۰۱۷ ©

Powerd By : Tasvirnet
PC