fa نقش مردم در تحقق اقتصاد مقاومتی و رونق تولید/دست یاری مردم به دولت و مجلس با مصرف کالاهای ایرانی عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: مردم باید با حمایت از تولید داخل و مصرف کالاهای ایرانی، کشور را در جنگ اقتصادی یاری کنند. 3/20/2017 6:44:15 PM 3/20/2017 5:13:59 PM Icana http://media.icana.ir//Image/2016/10/201610106761394886_Orig.jpg http://media.icana.ir//Image/2016/10/201610106761394886_Thum.jpg Icana
Icana.ir
جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۴
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
رنجبرزاده با اشاره به نام گذاری سال 96 از سوی رهبر معظم انقلاب:

نقش مردم در تحقق اقتصاد مقاومتی و رونق تولید/دست یاری مردم به دولت و مجلس با مصرف کالاهای ایرانی

سرویس سیاسی
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: مردم باید با حمایت از تولید داخل و مصرف کالاهای ایرانی، کشور را در جنگ اقتصادی یاری کنند.
دوشنبه 30 اسفند 1395 ساعت 18:44
نقش مردم در تحقق اقتصاد مقاومتی و رونق تولید/دست یاری مردم به دولت و مجلس با مصرف کالاهای ایرانی

اکبر رنجبرزاده در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نام گذاری سال 96 از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان اقتصاد مقاومتی، اشتغال و تولید، گفت: نام گذاری سال 96 در رابطه با حمایت از اقتصاد مقاومتی و تولید داخلی در راستای نام گذاری چند سال گذشته است و رهبری با هوشمندی و درایت، راه حل مشکلات کشور به ویژه در حوزه اقتصاد را توجه به تولید و اشتغال اعلام کرده اند.
نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در شرایط کنونی موضوع اشتغال و حمایت از رونق تولید جزء مهم ترین مسائل کشور محسوب می شود و مسئولان و مردم باید تلاش بیشتری را برای تحقق این مسئله صورت دهند، از این رو در این عرصه باید برنامه ریزی دقیق تر انجام شود تا ما در میدان اقتصادی به پیروزی برسیم.
وی گفت: در شرایط کنونی رونق تولید و ایجاد اشتغال پایدار در کشور محقق نمی شود مگر اینکه تمام دستگاه های اجرایی و قوای سه گانه دست به دست هم بدهند، قطعا دغدغه رهبر معظم انقلاب در رابطه با این مسائل کاملا درست و دقیق است و همه باید در جهت تحقق اقتصاد مبتنی بر الگوی اسلامی-ایرانی تلاش کنند.
رنجبرزاده افزود: در سال های اخیر اقداماتی برای تحقق اقتصاد مقاومتی صورت گرفته و امروز این مسئله به یک نهال تبدیل شده و باید تلاش کرد که این سیاست به یک درخت تنومند تبدیل شده تا در نهایت استقلال اقتصادی محقق شود.
این نماینده مردم در مجلس دهم گفت: در شرایط کنونی نقش مردم برای تحقق اقتصاد مقاومتی نیز پررنگ است، زیرا مردم باید با حمایت از تولید داخل، مصرف کالاهای ایرانی، کشور را در جنگ اقتصادی یاری کنند.
وی ادامه داد: حمایت از تولیدات داخلی و عدم مصرف تولیدات غیرضرور خارجی بسیار مهم است تا با این اقدامات کشور از گردنه کنونی عبور کند، از این رو دولت و مجلس هم باید مسیر توسعه کشور از جاده اشتغال و تولید را فراهم کنند/
پایان پیام
 

ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

fa Icana

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خانه ملت" مجاز است

Icana.ir ۲۰۱۷ ©

Powerd By : Tasvirnet
PC