ولادت امام موسی کاظم (ع)
1388/03/26 18:12:00
سرویس فرهنگی
مردم از طریق صندوق صوتی نمایندگان پیشنهاد دادند

اخذ ضمانت اجرایی وعده‌ها از نامزدهای انتخاباتی

**بسیاری از هموطنان از طریق صندوق پیام‌های صوتی نمایندگان مجلس شورای اسلامی از رئیس مجلس خواستار ارائه طرحی شدند تا بتوان از نامزدهای انتخابات ضمانت اجرایی گرفت تا در برابر برنامه‌های اعلام شده خود در آینده پاسخگو باشند.

 

 

به گزارش خبرنگار خانه ملت، پیام‌گذارندگان همچنین طی تماس‌های مکرر، با استقبال از برنامه مناظره تلویزیونی نامزدها در انتخابات ریاست جمهوری،  خواستار تعیین چهارچوبی برای این مناظره‌ها شدند تا به نظام لطمه وارد نشود.

از دیگر مطالبات مردم  که در پیام‌های آنان در صندوق صوتی نمایندگان منعکس شده بود، پیگیری مشکلات مسکن نیروهای مسلح و عدم رعایت حقوق آنها، مشکلات تبدیل حرفه مغازه داران در تهران، عدم پاسخگویی مسئولین کمیته امداد امام خمینی (ره) در هنگام مراجعه، رسیدگی به تخلفات در قیمت دارو در تهران و عدم توزیع سهام عدالت در کمیته امداد امام خمینی (ره) بود.

عده‌ای از مردم نیز از کمیسیون‌های تخصصی مجلس خواستار رسیدگی به وضعیت تعدیل نیرو در سازمان حج و زیارت، قانونمند کردن ورود افغانی‌ها، افزایش حقوق بازنشستگان کشوری‌، افزایش وام مسکن، تخصیص اجاره بهای مسکن، افزایش حقوق حق التدریسی‌های آموزش و پرورش در برخی استانها، افزایش اتوبوس های بلیطی شرکت واحد در حمایت از قشر ضعیف جامعه و صدور گواهینامه آزمایشی برای موتورسیکلت از 16 تا 18 سالگی شدند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet