آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

ارزیابی نماینده اصفهان از گزارش رئیس کمیته پیگیری رویدادهای اخیر مجلس به نمایندگان

سرویس صحن
**حسن کامران اظهار داشت:‌ محمد حسن ابوترابی‌فرد رییس کمیته پیگیری رویدادهای اخیر مسایل اخیر با حضور در جلسه‌غیرعلنی صبح امروز گزارشی از وقایع اخیر داد.
چهارشنبه 27 خرداد 1388 ساعت 13:01

به گزارش خبرنگار خانه ملت ،نماینده اصفهان با حضور در جمع خبرنگاران در خصوص جلسه‌غیرعلنی غیررسمی که صبح روز چهارشنبه پیش از جلسه‌علنی برگزار شد گفت: محمد حسن ابوترابی‌فرد رییس کمیته حقیقت‌جویی که از سوی رییس مجلس برای بررسی اغتشاشات اخیر برگزیده شد گزارشی از روند بررسی‌ها و رایزنی‌های صورت گرفته ارائه نمود.

وی افزود: در خصوص موضوع کوی دانشگاه چون اختلاف نظرهایی وجود دارد مقررشد تا این موضوع در جلسه بعد مورد بررسی قرار گیرد.

نماینده اصفهان با بیان این که این کمیته همچنان در حال بررسی موضوعات است گفت: هر چه رایزنی بین هواداران صورت گیرد بهتر است گزارشی هم که امروز ارائه گردید مناسب و به جا بود.

وی به سخنان رهبر انقلاب مبنی بر این که طرفین از اظهرات تند بپرهیزند اشاره کرد و گفت: بین اغتشاش گران، آشوبگران و هواداران کاندیداها باید تفاوت غائل شد و وظیفه وزارت اطلاعات این است که با کسانی که سر خط به  آشوبگران می‌دهند مبارزه کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به جلسه دیروز این کمیسیون اشاره کرد و گفت: در این جلسه نظر همه بر این دیدگاه استوار بود که بایستی آرامش برجامعه حاکم شود، اجازه ندهیم دول غربی و صهیونیست‌ها سخنان یاوه به زبان بیاورند، با افرادی که اغتشاش می‌کنند وزارت اطلاعات و دستگاه‌های ذی‌ربط برخورد قانونی کنند، معترضین به شیوه انتخابات از طریق شورای نگهبان خواسته‌های خود را پیگیری کنند حتی اگر زمان بر باشد و در نهایت وزارت اطلاعات گزارشی ارائه نمود مبنی بر این که سرخط‌ها شناسایی شده‌اند که برخی دستگیر و به گروهی دیگر تذکراتی داده شده که تا به گونه‌ای عمل نکنند که خروجی آن آشوب و تخریب باشد.

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000