خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1388/03/27 12:21:00
سرویس صحن

نماینده پاوه: صلاح کلی کشور و نظام، گردن نهادن به آرای مردم است

**نماینده مردم پاوه و جوانرود در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: صلاح کلی کشور و نظام و توقع عقلای قوم و مردم از دیگر نامزدها این است که با پذیرش آرای مردم، به آرای عمومی مردم گردن نهند.

"سیدفتح‌الله حسینی" اولین ناطق میان‌دستور جلسه علنی روز چهارشنبه از حضور شور‌انگیز مردم در خلق حماسه جاودانه 22 خرداد قدردانی کرد و گفت: امروز پس از گذشت 30 سال از عمر انقلاب تاریخی ایران شاهد ناامیدی کامل دشمنان کشور هستیم.

حسینی با بیان اینکه گرو‌کشی‌های گروهی و جناحی در کشور، راه را برای تداوم اراده ملی و سند چشم‌انداز صعب و سخت کرده است، اظهار داشت: جناح‌های درون حکومت جمهوری اسلامی با هزینه کردن، مختل کردن امنیت ملی و رفاه ملت عزیز درصدد تسویه حساب‌های مدیریتی و سلیقه‌ای خویش می‌باشند.

وی تاکید کرد: باید با صبر و بردباری نتایج حاصل را بپذیریم و با ختم رقابت‌های حزبی و جناحی به رفاه ملت بیندیشیم.

نماینده مردم پاوه و جوانرود با اعلام اینکه نمایندگان مجلس نگران فضای کشور هستند، تصریح کرد: باید با توجه به قانونی روش‌مند بتوانیم مشکلات خود را بیان کنیم تا اسباب سوء استفاده دشمنان ملت نشود.

وی یادآور شد: تمام شخصیت‌های سیاسی حاضر در معادلات کنونی نظام از آرای مردم و مکانیزم همین انتخابات مرسوم پله‌های ترقی را طی کرده‌اند.

حسینی خاطرنشان‌ کرد: آنان به هنگام پیروزی رقبا خود گلایه و شکواییه می‌نمودند که قانون در این زمینه راه‌کاری معین تعبیه کرده است.

این نماینده مجلس با اشاره به نتایج دهمین انتخابات ریاست جمهوری گفت: شواهد روشن و براهین قانونی موجود بیان‌گر آن است که ملت با جهت‌گیری درست و دقت نظر و گذر از شعارزدگی‌های معمول به تداوم گفتمان دولت لبیک گفته است.

وی تاکید کرد: مردم با رای قاطع خود و به امید پایان دادن به عمر جزیره‌های شناخته و ناشناخته موجود در ساخت‌های قدرت، احمدی‌نژاد را انتخاب کرده‌اند.

نماینده مردم پاوه و جوانرود با تاکید بر اینکه صلاح کلی کشور و نظام و توقع عقلای قوم و مردم از دیگر نامزدها این است که با پذیرش آرای مردم به آرای عمومی مردم گردن نهند،‌ در عین حال خاطرنشان کرد: چنانچه مشکل قانونی نیز دارند می‌توانند به فرمایش مقام معظم رهبری ن به شکل قانونی به شورای نگهبان شکایت ببرند.

وی در ادامه افزود: شکوه ملت در انتخابات پشتوانه‌ای برای دولت دهم برای تداوم کارهای صادقانه و عدالت‌پروری می‌باشد.

حسینی در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخاباتی خود اظهار داشت: راه‌ها که شریان اصلی حیات اقتصادی یک منطقه و زیرساخت اصلی توسعه می‌باشد در منطقه حوزه انتخاباتی اینجانب وضعیت مطلوبی ندارد و جاده پاوه به کرمانشاه که عمر آن برابر چندین دولت و کابینه در جمهوری اسلامی می‌باشد باید تعویض شود.

وی همچنین با اشاره به زمینه شهرستان ایلام که جوانان تحصیل کرده‌ای که دارد اما متاسفانه زمینه جذب و بکارگیری آنها بسیار کم است، از وزیر کار و امور اجتماعی خواست در جهت اشتغال جوانان ایلامی اقدام کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet