سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

نماینده پاوه: صلاح کلی کشور و نظام، گردن نهادن به آرای مردم است

سرویس صحن
**نماینده مردم پاوه و جوانرود در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: صلاح کلی کشور و نظام و توقع عقلای قوم و مردم از دیگر نامزدها این است که با پذیرش آرای مردم، به آرای عمومی مردم گردن نهند.
چهارشنبه 27 خرداد 1388 ساعت 12:21

"سیدفتح‌الله حسینی" اولین ناطق میان‌دستور جلسه علنی روز چهارشنبه از حضور شور‌انگیز مردم در خلق حماسه جاودانه 22 خرداد قدردانی کرد و گفت: امروز پس از گذشت 30 سال از عمر انقلاب تاریخی ایران شاهد ناامیدی کامل دشمنان کشور هستیم.

حسینی با بیان اینکه گرو‌کشی‌های گروهی و جناحی در کشور، راه را برای تداوم اراده ملی و سند چشم‌انداز صعب و سخت کرده است، اظهار داشت: جناح‌های درون حکومت جمهوری اسلامی با هزینه کردن، مختل کردن امنیت ملی و رفاه ملت عزیز درصدد تسویه حساب‌های مدیریتی و سلیقه‌ای خویش می‌باشند.

وی تاکید کرد: باید با صبر و بردباری نتایج حاصل را بپذیریم و با ختم رقابت‌های حزبی و جناحی به رفاه ملت بیندیشیم.

نماینده مردم پاوه و جوانرود با اعلام اینکه نمایندگان مجلس نگران فضای کشور هستند، تصریح کرد: باید با توجه به قانونی روش‌مند بتوانیم مشکلات خود را بیان کنیم تا اسباب سوء استفاده دشمنان ملت نشود.

وی یادآور شد: تمام شخصیت‌های سیاسی حاضر در معادلات کنونی نظام از آرای مردم و مکانیزم همین انتخابات مرسوم پله‌های ترقی را طی کرده‌اند.

حسینی خاطرنشان‌ کرد: آنان به هنگام پیروزی رقبا خود گلایه و شکواییه می‌نمودند که قانون در این زمینه راه‌کاری معین تعبیه کرده است.

این نماینده مجلس با اشاره به نتایج دهمین انتخابات ریاست جمهوری گفت: شواهد روشن و براهین قانونی موجود بیان‌گر آن است که ملت با جهت‌گیری درست و دقت نظر و گذر از شعارزدگی‌های معمول به تداوم گفتمان دولت لبیک گفته است.

وی تاکید کرد: مردم با رای قاطع خود و به امید پایان دادن به عمر جزیره‌های شناخته و ناشناخته موجود در ساخت‌های قدرت، احمدی‌نژاد را انتخاب کرده‌اند.

نماینده مردم پاوه و جوانرود با تاکید بر اینکه صلاح کلی کشور و نظام و توقع عقلای قوم و مردم از دیگر نامزدها این است که با پذیرش آرای مردم به آرای عمومی مردم گردن نهند،‌ در عین حال خاطرنشان کرد: چنانچه مشکل قانونی نیز دارند می‌توانند به فرمایش مقام معظم رهبری ن به شکل قانونی به شورای نگهبان شکایت ببرند.

وی در ادامه افزود: شکوه ملت در انتخابات پشتوانه‌ای برای دولت دهم برای تداوم کارهای صادقانه و عدالت‌پروری می‌باشد.

حسینی در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخاباتی خود اظهار داشت: راه‌ها که شریان اصلی حیات اقتصادی یک منطقه و زیرساخت اصلی توسعه می‌باشد در منطقه حوزه انتخاباتی اینجانب وضعیت مطلوبی ندارد و جاده پاوه به کرمانشاه که عمر آن برابر چندین دولت و کابینه در جمهوری اسلامی می‌باشد باید تعویض شود.

وی همچنین با اشاره به زمینه شهرستان ایلام که جوانان تحصیل کرده‌ای که دارد اما متاسفانه زمینه جذب و بکارگیری آنها بسیار کم است، از وزیر کار و امور اجتماعی خواست در جهت اشتغال جوانان ایلامی اقدام کند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000