ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1388/03/27 13:51:00
سرویس صحن

قربانی: بیایید همه به مصالح کشور فکر کنیم

**"موسی قربانی" با بیان اینکه کسانی که به نتیجه انتخابات اعتراض دارند از طریق مجاری قانونی به آن بپردازند تاکید کرد: بیایید همه به مصالح کشور فکر کنیم.

نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی سومین ناطق میان دستور جلسه علنی روز چهارشنبه گفت: آیا تاکنون فکر کرده‌اید که نظام تاکنون چگونه در این 30 سال از بحران‌ها، از قائله بنی‌صدر، حوادث تلخ تحصن و استعفاء دست جمعی و سایر مشکلات چگونه به سلامت گذشته است.

وی با بیان اینکه 15 خرداد 88  مصادف با سومین دهه آغاز رهبری ارزشمند و خردمندانه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای است، تصریح کرد: همه می‌دانیم که عبور از همه مشکلات بدون رهبری حکیمانه ولادت فقیه امکان‌پذیر نبوده است.

قربانی یادآور شد: همه قائله بنی‌صدر را به خاطر داریم که برادر را در برابر برادر قرار داد، ولی با تدبیر حضرت امام(ره) و با حمایت امت حزب‌الله و همان 11 میلیون نفری که به بنی صدر رای داده بودند، به راحتی این غده سرطانی جراحی شد و کشور از سقوط حتمی نجات یافت.

نماینده مردم قائنات ادامه داد: همچنین ترورهای کور سال 60 منافقین، انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی و نخست وزیری و تدبیر حضرت امام‌خمینی(ره) به پشتیبانی ملت یکی دیگر از آن مسائلی است که پشت سر گذاشتیم.

قربانب همچنین با اشاره به حوادث 18 تیر 78 و حوادث سال‌های 82 که موجب یأس و ناامیدی در کشور شده بود یادآور شد: در همه این حوادث دیدیم که مقام معظم رهبری در مصلای تهران در جمع جوانان و مردم فرمودند اگر آقایان خیلی فشار آورند، صلح امام حسن اتفاق نخواهد افتاد بلکه حادثه کربلا رخ خواهد داد و یا اینکه فرمودند اگر عکس من را پاره می‌کنند معترض نشوید، چرا که من شکایت خود را به امام‌زمان می‌برم و مالی که ندارم ولی جانم را فدای انقلاب کردم.

وی تأکید کرد: در همه این حوادث با تدبیر مقام معظم رهبری و پشتیبانی ملت هوشیار دیدیم که چگونه کشور به سلامت بحران‌ها را پشت‌سر گذاشت.

نماینده مردم قائنات با تاکید بر اینکه لازمه پشت‌سرگذاشتن این بحران‌ها و رسیدن به شرایط عادی را تبعیت از رهبری هوشمندانه و خیرخواهانه ولایت فقیه بود و تصریح کرد: تخطی از فرمان رهبری از ناحیه هر کسی در شرایط فعلی و حساس همراهی با دشمنان نظام و اقدامی مجرمانه است.

قربانی خاطرنشان کرد: خوشبختانه این بار با کسانی مواجه هستیم که خود را وفادار به امام و ارزشهای نظام می‌دانند و کسانی هستند که در تبلیغات انتخاباتی ابلاغ‌هایی که از امام گرفته‌اند، را ملاک اصلح بودن خود می‌‌دانستند.

وی تاکید کرد: اگر در حرف‌های خود صادق هستند باید با صراحت صفوف خود را از کسانی که قصد تشنج‌آفرینی و اغتشاش در کشور دارند، جدا کنند و به امام برگردند و به فرموده حضرت امام پایبند ولی فقیه باشند تا به کشور صدمه وارد نشود.

قربانی با بیان اینکه آیا طرفداران دیروز امام(ره)‌ از سوت و کف زدن دشمن خبر ندارند؟ گفت: از همین رو بیایید با اعتماد به رهبر فرزانه و مظلوم انقلاب تلاش کنیم آرامش، ثبات و امید را به کشور برگردانیم و ایران اسلامی را به نمایش بگذاریم.

وی همچنین اظهار داشت: بهتر است کسانی که به نتیجه انتخابات اعتراض دارند از طریق مجاری قانونی به آن بپردازند و تنها ملاک قضاوت خود را به خاطر چند شهری که به آنها رأی بالا داده‌اند، ندانند و به شهرهای کوچک و روستاهای دورافتاده‌ای که به کاندید پیروز رأی داده‌اند توجه کنند.

قربانی تاکید کرد: بیایید همه به مصالح کشور فکر کنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet