هدر اصلی
1388/03/27 17:02:00
سرویس صحن
در ارزیابی از گزارش در مورد حوادث اخیر:

نماینده بوئین زهرا: گزارش ارائه شده باید دو طرفه باشد

**نماینده بوئین زهرابا بیان اینکه گزارش ارائه شده از سوی کمیته پیگیری کننده حوادث اخیر باید دو طرفه باشد گفت: همه باید قانون را رعایت نمایند و ما غائله‌های خیابانی، آتش زدن اموال مردم را محکوم می‌نماییم.

به گزارش خبرنگار خانه ملت "روح الله جانی عباسپور "نماینده بوئین زهرا وآوج در حاشیه جلسه علنی امروز چهارشنبه در خصوص گزارش ابوترابی فرد در جلسه غیرعلنی غیر رسمی وی در ادامه افزود: کسانی که مدعی قانونگرایی هستند نباید قانون گریزی کنند و باید به رای مردم احترام بگذارند و فصل الخطاب خود را بیانات رهبر معظم انقلاب قرار دهند.

نماینده قزوین اظهار داشت: کسانی باید مورد مذمت و انتقاد قرار گیرند که به کوی دانشگاه حمله کردند. این اغتشاشات را ایجاد کرده‌اند.

وی اظهار داشت: ما می‌خواهیم فضای جامعه آرام شود نباید یک گروه و مجموعه مورد مذمت قرار گیرند بلکه باید گروه‌هایی مورد انتقاد قرار گیرند که از سوی رسانه‌ها و سران کشورهای غربی هدایت و مدیریت می‌شوند.

وی در پاسخ به درگیری با امیر طاهرخانی گفت: این مسایل ریشه اعتقادی دارد ما در موضع اصوگرایی خود جدی هستیم و نمی‌توانیم حرف‌های نادرست و توهین نسبت به چهره‌های خدوم نظام را تحمل کنیم.

عباسپور در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه قبل از انتخابات نیز به برخی شخصیت‌ها نیز توهین شده گفت: فضای قبل و پس از انتخابات با یکدیگر متفاوت است.

وی گفت: اگر فردی شکایتی دارد از مجاری قانونی پیگیری کند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet