هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دادستان کل کشور خبر داد:

تشکیل ستاد پیشگیری از تخلفات انتخاباتی

سرویس دیگر رسانه‌ها
حجت‌الاسلام منتظری از تشکیل ستاد پیشگیری از تخلفات انتخاباتی در تهران و سایر شهرستان‌ها خبر داد.
چهارشنبه 23 فروردین 1396 ساعت 15:34
تشکیل ستاد پیشگیری از تخلفات انتخاباتی حجت‌الاسلام منتظری از تشکیل ستاد پیشگیری از تخلفات انتخاباتی در تهران و سایر شهرستان‌ها خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201608106850204975.jpg تشکیل,ستاد,پیشگیری,از,تخلفات,انتخاباتی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حجت‌الاسلام محمدجعفر منتظری دادستان کل کشور  در حاشیه بازدید امروز خود (چهارشنبه 23 فروردین) از ستاد انتخابات کشور، گفت: ستاد پیشگیری از تخلفات انتخاباتی در تهران و سایر استان‌ها فعال شده است.

وی با اعلام اینکه فضای مجازی و حقیقی را رصد می‌کنیم، ادامه داد: اگر تخلفی انجام شود با آن برخورد می‌کنیم.

دادستان کل کشور با اشاره به تاثیر پرونده‌های قضایی در بررسی صلاحیت نامزدها، گفت:‌ قطعاً و مسلماً نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراها اگر پرونده‌ای داشته باشند، آن پرونده‌ها به مراکز نظارتی و اجرایی ابلاغ می‌شود و در روند بررسی صلاحیت‌ها تأثیر می‌گذارد.

منتظری با انتقاد از تعدد ثبت‌نام کنندگان در انتخابات ریاست‌جمهوری، تصریح کرد: در هیچ کجای دنیا چنین وضعیتی وجود ندارد و مطلوب نیست که هر کسی ثبت‌نام کند.

به گزارش تسنیم، دادستان کل کشور ادامه داد: برخی رسانه‌ها به ویژه رسانه‌های خارجی از این مسائل سوء‌استفاده می‌کنند، البته این نشان‌دهنده آن است که فضای کشور باز است و مردم نظام را از خود می‌دانند.

انتهای پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000