Icana.ir
fa, شورای امنیت سازمان ملل, داعش, ترکیه, سوریه

سماجت اردوغان در حمایت از داعش هزینه های ترکیه را افزایش می دهد/ شورای امنیت حافظ منافع آمریکا است

نماینده محلات در مجلس گفت: سازمان ملل متحد به هیچ کدام از وظایف قانونی خود در بحرین ، یمن ، میانمار و ده ها کشور دیگر که منافع آمریکا ایجاد می کند ، عمل نکرده است.4/14/2017 4:12:45 PM4/13/2017 8:37:05 PMIcana00http://media.icana.ir//Image/2016/03/201603103557263556_Thum.jpg Icana
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
سلیمی:

سماجت اردوغان در حمایت از داعش هزینه های ترکیه را افزایش می دهد/ شورای امنیت حافظ منافع آمریکا است

سرویس سیاسی
نماینده محلات در مجلس گفت: سازمان ملل متحد به هیچ کدام از وظایف قانونی خود در بحرین ، یمن ، میانمار و ده ها کشور دیگر که منافع آمریکا ایجاد می کند ، عمل نکرده است.
جمعه 25 فروردین 1396 ساعت 16:12
سماجت اردوغان در حمایت از داعش هزینه های ترکیه را افزایش می دهد/ شورای امنیت حافظ منافع آمریکا است
سماجت اردوغان در حمایت از داعش هزینه های ترکیه را افزایش می دهد/ شورای امنیت حافظ منافع آمریکا است نماینده محلات در مجلس گفت: سازمان ملل متحد به هیچ کدام از وظایف قانونی خود در بحرین ، یمن ، میانمار و ده ها کشور دیگر که منافع آمریکا ایجاد می کند ، عمل نکرده است. http://media.icana.ir//Image/2016/03/201603103557263556_Thum.jpg سماجت,اردوغان,در,حمایت,از,داعش,هزینه,های,ترکیه,را,افزایش,می,دهد/,شورای,امنیت,حافظ,منافع,آمریکا,است Icana

علیرضا سلیمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزای خانه ملت ضمن انتقاد از رویکرد ترکیه در جنگ سوریه بر علیه دمشق گفت: آنکارا در همراهی اعضای شورای همکاری های خلیج فارس همه داشته های خود را در سبد تروریست های تکفیری گذاشت و امروز نتیجه دردناک آن را در بی ثباتی ترکیه مشاهده می کنیم.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد انشقاق در کشورهای اسلامی اقدامی در جهت حمایت از رژیم صهیونیستی و تضعیف جبهه مقاومت بوده است.

وی در ادامه افزود: ائتلاف ادعایی آمریکا اقدامی در جهت تنفس مصنوعی به تروریست های تکفیری بود اما مساله اساسی اینجاست که دمشق تاکنون ضربات کشنده ای به داعش و معارضین تحت امر غرب وارد کرده است.

سلیمی گفت: حملات شیمیایی مشکوک اخیر و حملات موشکی آمریکا اقداماتی در جهت ایجادچتر حمایتی از روریست ها بوده است و کشورهایی نظیر ترکیه با سماجت تلاش می کنند رویه غلط خود را ادامه دهند.

وی تصریح کرد: پشت صحنه تروریست های تکفیری حمایت های اطلاعاتی صهیونیستی و مالی رژیم سعودی است و مداوای تروریست ها در سرزمین های اشغالی مستندی بر این مدعا است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: تقویت تروریست ها قطعا عواقب شومی را برای انها ایجاد خواهد کرد و انفجارهای ترکیه نشان دهنده عواقب تلخ حمایت از داعش است.

وی با اشاره به تلاش آمریکا برای تصویب قطعنامه علیه سوریه ، خاطرنشان کرد: حملات آمریکا علیه پایگاه نظامی شعیرات و تلاش های آمریکا علیه سوریه در سازمان ملل سندی بر حمایت علنی واشنگتن از تروریسم است.

سلیمی گفت: سازمان ملل متحد به هیچ کدام از وظایف قانونی خود در بحرین ، یمن ، میانمار و ده ها کشور دیگر که منافع آمریکا ایجاد می کند ، عمل نکرده است./

پایان پیام

ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خانه ملت" مجاز است

Powerd By : Tasvirnet
PC