هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
زنگنه در گفت وگو با خانه ملت خبرداد:

مناقصه عمومی برای اجرای IPC برگزار نمی شود/به زودی؛افتتاح پالایشگاه ستاره خلیج فارس توسط رییس جمهور

سرویس اقتصادی
وزیر نفت گفت:مناقصات عمومی برای اجرای IPC و واگذاری میادین نفتی برگزار نمی شود، بلکه مناقصات به صورت محدود است.
یکشنبه 27 فروردین 1396 ساعت 07:30
مناقصه عمومی برای اجرای IPC برگزار نمی شود/به زودی؛افتتاح پالایشگاه ستاره خلیج فارس توسط رییس جمهور وزیر نفت گفت:مناقصات عمومی برای اجرای IPC و واگذاری میادین نفتی برگزار نمی شود، بلکه مناقصات به صورت محدود است. http://cdn.icana.ir/d/019/47522.jpg مناقصه,عمومی,برای,اجرای,IPC,برگزار,نمی,شود/به,زودی؛افتتاح,پالایشگاه,ستاره,خلیج,فارس,توسط,رییس,جمهور Icana

بیژن نامدار زنگنه درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با اشاره به اجرای الگوی قراردادهای جدید نفتی و برگزاری مناقصات در این راستا، گفت:مناقصات عمومی برای واگذاری میادین نفتی و اجرای الگوی قراردادهای جدید نفتی برگزار نمی شود،بلکه مناقصات به صورت محدود بوده و چند شرکت و یا شرکت برای "میدان نفتی آزادگان" انتخاب شده اند که نتیجه به این شرکت ها و یا کشورها اعلام می شود.

وزیر نفت با بیان اینکه "پالایشگاه ستاره خلیج فارس" درآخرین مراحل راه اندازی برای تولید بنزین قرار دارد،افزود:به زودی پالایشگاه توسط رییس جمهور افتتاح می شود و ان شاء الله به تولید مستمر می رسد.

پیگیری وزارت نفت برای بازگشت بدهی بابک زنجانی به وزارتخانه

وی ادامه داد:هیچ رقم جدیدی از بدهی "بابک زنجانی" به وزارت نفت پرداخت نشده است،اما وزارت نفت درحال پیگیری برای بازگشت منابع وزارتخانه است.

وزیرنفت با بیان اینکه اجرای قراردادهای جدید نفتی از مهمترین اولویت های وزارت نفت در سال "اقتصاد مقاومتی؛تولید-اشتغال" است،تصریح کرد:گازرسانی،اتمام طرح های "پارس جنوبی"،تسریع در برداشت از میادین مشترک و تکمیل پروژه های نیمه تمام پتروشیمی از برنامه های وزارت نفت در سال جاری است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط