fa , نادر قاضی پور بررسی مشکلات قطعه سازان و خودروسازان/ نیاز خودروسازان باید توسط قطعه سازان داخلی تامین شود عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در تشریح نشست امروز برخی اعضای کمیسیون متبوعش گفت: خودروسازان مکلف به تامین قطعات خودرو از قطعه سازان داخلی هستند. 4/15/2017 6:16:10 PM 4/15/2017 6:08:29 PM Icana http://media.icana.ir//Image/2016/08/201608102356062767_Orig.jpg http://media.icana.ir//Image/2016/08/201608102356062767_Thum.jpg Icana
Icana.ir
پنج‌شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۸
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
قاضی پور در تشریح نشست امروز برخی اعضای کمیسیون صنایع:

بررسی مشکلات قطعه سازان و خودروسازان/ نیاز خودروسازان باید توسط قطعه سازان داخلی تامین شود

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در تشریح نشست امروز برخی اعضای کمیسیون متبوعش گفت: خودروسازان مکلف به تامین قطعات خودرو از قطعه سازان داخلی هستند.
شنبه 26 فروردین 1396 ساعت 18:16
بررسی مشکلات قطعه سازان و خودروسازان/ نیاز خودروسازان باید توسط قطعه سازان داخلی تامین شود

نادر قاضی پور در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز برخی نمایندگان کمیسیون صنایع و معادن با قطعه سازان و مدیرعامل گروه خودروسازی ایران خودرو و سایپا گفت: در پی اجرایی شدن فرمان حکومتی مقام معظم رهبری درباره شعار سال، کمیسیون صنایع و معادن نشست های متعددی تشکیل داده و به بنده مسئولیت واگذار شده تا ارتباط بین قطعه سازان و خودروسازان شفاف شود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نیاز خودروسازان باید توسط قطعه سازان داخلی تامین شود، افزود: در نشست امروز 2 خودروساز بزرگ کشور و قطعه سازان بزرگ حضور داشتند و به آن ها اعلام شد که مجلس در تلاش است فرامین مقام معظم رهبری در راستای تحقق و شعار سال را اجرایی کند لذا قطعه سازان و خودروسازان مکلف به همکاری با یکدیگر و استفاده از تولید داخل هستند.  

قطعه سازان مکلف به تولید قطعات با کیفیت هستند 

قاضی پور ادامه داد: قطعه سازان مکلف به تولید قطعات با کیفیت در داخل و عدم واردات قطعات هستند، همچنین خودروسازان موظف به استفاده از قطعات داخلی هستند.

وی با بیان اینکه مشکل قطعه سازان پرداخت مطالبات آن ها توسط خودروسازان در مدت زمان حدود 3 ماهه است، یادآور شد: پیش از این ایران خودرو و سایپا قطعات را از قطعه سازان پیش خرید می کردند اما هم اکنون زمان پرداخت مطالبات قطعه سازان گاهی به 4 ماه نیز می کشد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن تصریح کرد: برای رفع مشکل سرمایه در گردش قطعه سازان و خودروسازان باید تصمیم قطعی اتخاذ شود که کمیسیون صنایع در حال بررسی مشکلات و اتخاذ تدابیری در این راستا است./

پایان پیام

کلید واژه ها

ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

fa Icana

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خانه ملت" مجاز است

Icana.ir ۲۰۱۷ ©

Powerd By : Tasvirnet
PC