هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
به‌منظور ابراز همدردی و پیگیری‌های لازم؛

نائب رئیس مجلس از مناطق سیل‌زده شمال‌غرب کشور بازدید می‌کند

سرویس دیگر رسانه‌ها
نایب رییس مجلس شورای اسلامی به دعوت نماینده نقده و اشنویه امروز (یکشنبه) از مناطق سیل زده استان آذربایجان غربی بازدید می‌کند.
یکشنبه 27 فروردین 1396 ساعت 09:12
نائب رئیس مجلس از مناطق سیل‌زده شمال‌غرب کشور بازدید می‌کند نایب رییس مجلس شورای اسلامی به دعوت نماینده نقده و اشنویه امروز (یکشنبه) از مناطق سیل زده استان آذربایجان غربی بازدید می‌کند. http://cdn.icana.ir/d/019/43994.jpg نائب,رئیس,مجلس,از,مناطق,سیل‌زده,شمال‌غرب,کشور,بازدید,می‌کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عبدالکریم حسین زاده از دعوتش از مسعود پزشکیان برای بازدید از مناطق سیل زده استان آذربایجان غربی خصوصا شهرستان‌های نقده و اشنویه خبر داد و افزود: در پی وقوع حادثه سیل در منطقه غرب کشور به خصوص استان آذربایجان غربی و بروز خسارات جانی و مالی، از همکار گرامی دکتر پزشکیان، نایب رییس اول مجلس، دعوت کردم که به اتفاق هم از مناطق آسیب‌دیده در سیل اخیر بازدید داشته باشیم.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس هدف از این دعوت را  ابراز همدری با مردم شریف استان و شهرستان‌های مذکور و در راستای استفاده از جایگاه مجلس شورای اسلامی با هدف پیگیری خسارت‌های وارده اعلام کرد.

انتهای پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000