سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
میرزایی نیکو:

هیأت‌های اجرایی باید پرونده نامزدهای شوراها را به هیأت‌های نظارت بازگردانند

سرویس سیاسی
عضو هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، گفت: بر اساس مصوبات قبلی، پرونده کاندیداهای انتخابات شوراها بعد از بررسی در هیات‌های اجرایی باید به هیات‌های نظارت بازگردانده شوند.
یکشنبه 27 فروردین 1396 ساعت 10:22
هیأت‌های اجرایی باید پرونده نامزدهای شوراها را به هیأت‌های نظارت بازگردانند عضو هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، گفت: بر اساس مصوبات قبلی، پرونده کاندیداهای انتخابات شوراها بعد از بررسی در هیات‌های اجرایی باید به هیات‌های نظارت بازگردانده شوند. http://cdn.icana.ir/d/019/201606106355304239.jpg هیأت‌های,اجرایی,باید,پرونده,نامزدهای,شوراها,را,به,هیأت‌های,نظارت,بازگردانند Icana

قاسم میرزایی نیکو در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص روند برگزاری انتخابات شوراها در سراسر کشور، اظهار داشت: با توجه به برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، جلسه‌ای را با مسئولان صدا و سیما برگزار کردیم.

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی این جلسه برای نوع فعالیت‌ها و تبلیغات انتخابات شوراها برگزار شد، بیان کرد: این جلسه برای بررسی مسائل پیرامون اطلاع رسانی و پوشش اخبار برگزاری انتخابات شوراها بین مسئولان صدا و سیما و اعضای هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها برگزار شد.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلی که در مسیر برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ایجاد شده است، ادامه داد: بعد از بررسی پرونده کاندیداها در هیات‌های اجرایی می‌بایستی این پرونده‌ها به هیات نظارت داده شود.

عضو هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با بیان اینکه بازگرداندن پرونده‌ها از هیات اجرایی به هیات نظارت مصوبه هیات مرکزی نظارت و هیات رئیسه می‌باشد، گفت: مشاهده شده است که در بعضی از فرمانداری‌ها فقط صورت جلسه را به هیات نظارت داده‌اند که این موضوع، مشکلاتی را ایجاد کرده است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000