هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
با همراهی مدیران نفتی؛

رئیس جمهور از تاسیسات پارس جنوبی بازدید کرد

سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس جمهور که برای افتتاح فازهای ۱۷ و ۱۸، ۱۹ و ۲۰و۲۱ و چهار طرح پتروشیمی به پارس جنوبی سفر کرده است، از تاسیسات گاز و پتروشیمی این منطقه بازدید کرد.
یکشنبه 27 فروردین 1396 ساعت 11:04
رئیس جمهور از تاسیسات پارس جنوبی بازدید کرد رئیس جمهور که برای افتتاح فازهای ۱۷ و ۱۸، ۱۹ و ۲۰و۲۱ و چهار طرح پتروشیمی به پارس جنوبی سفر کرده است، از تاسیسات گاز و پتروشیمی این منطقه بازدید کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/53073.jpg رئیس,جمهور,از,تاسیسات,پارس,جنوبی,بازدید,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حجت‌الاسلام حسن روحانی صبح یکشنبه با همراهی وزیر و تعدادی از مدیران صنعت نفت و مسئولان استان بوشهر، بازدیدی را از تاسیسات و پروژه‌های در دست اجرای پارس جنوبی داشت.

امروز با حضور رئیس جمهور چهار طرح پتروشیمی در منطقه ویژه پارس به بهره‌برداری می‌رسد که در مجموع حدود دو میلیون تن به ظرفیت تولید محصولات پتروشیمی و پلیمری ایران می‌افزاید.

با بهره‌برداری از این چهار طرح جدید پیش‌بینی می‌شود سالانه بالغ بر ۲ میلیارد دلار به ارزش تولید محصولات پتروشیمی و پلیمری ایران افزوده شود.

در سفر رئیس‌جمهور به استان بوشهر، علاوه بر افتتاح چهار طرح پتروشیمی شامل پتروشیمی تخت جمشید پارس، فاز ۲ پتروشیمی کاویان، MEG پتروشیمی مروارید و پلی استایرن گروه صنعتی انتخاب، فازهای ۱۷ و ۱۸، ۱۹ و ۲۰و۲۱ پارس جنوبی به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش مهر، با افتتاح فازهای جدید پارس جنوبی، میزان برداشت گاز ایران از میدان مشترک پارس جنوبی با کشور قطر برابر خواهد شد.

انتهای پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000