سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کبیری در تذکر شفاهی؛

ضرورت رسیدگی به وضعیت مالباختگان مؤسسات مالی و اعتباری/ لزوم رسیدگی به وضعیت معیشت فرهنگیان

سرویس صحن
نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس بر لزوم رسیدگی به وضعیت معیشت فرهنگیان تاکید کرد.
یکشنبه 27 فروردین 1396 ساعت 12:47
ضرورت رسیدگی به وضعیت مالباختگان مؤسسات مالی و اعتباری/ لزوم رسیدگی به وضعیت معیشت فرهنگیان نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس بر لزوم رسیدگی به وضعیت معیشت فرهنگیان تاکید کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201704106065941380.jpg ضرورت,رسیدگی,به,وضعیت,مالباختگان,مؤسسات,مالی,و,اعتباری/,لزوم,رسیدگی,به,وضعیت,معیشت,فرهنگیان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، "سیدمحمدتقی کبیری" در نشست علنی امروز (یکشنبه، 27 فروردین) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود به هیأت دولت و رئیس جمهور گفت: باید با اعمال نظارت بیشتر بر زیرمجموعه های قوه مجریه اجازه استفاده از امکانات دولتی در انتخابات پیش رو داده نشود.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:به بانک مرکزی تذکر می دهم که به مسائل مردم درخصوص موسسات مالی و اعتباری رسیدگی کند و اعمال نظارت موثر شود.

وی افزود:همچنین به قوه قضائیه تذکر می دهم که توسعه مرکز نگهداری معتادان خوی متوقف شود و پیشنهاد می دهم بقیه معتادان در شهرستان های دیگر اسکان داده شوند.همچنین به وزارت بهداشت تذکر می دهم به کمبود امکانات درمانی و بیمارستانی چایپاره و خوی رسیدگی کند.

کبیری در تذکری به وزارت ورزش و جوانان گفت:پروژه های ورزشی خوی و چایپاره باید تکمیل شود همچنین وزارت آموزش و پرورش به موضوع عدم پرداخت پاداش بازنشستگان فرهنگی و معیشت فرهنگیان توجه کند و همچنین به بحث تعیین تکلیف استخدام حق التدریسی ها،آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی و سربازمعلم ها رسیدگی کند.

وی افزود:به وزارتخانه های راه و شهرسازی و بهداشت تذکر می دهم تا بدهی خود به پیمانکاران بیمارستان های خوی و چایپاره را بدهد و همچنین وزارت راه و شهرسازی به رفع نقاط حادثه خیز جاده ای در منطقه توجه کند.

عضوکمیسیون اقتصادی مجلس افزود: وزارت ارتباطات و همچنین وزارت اطلاعات بر فضای مجازی نظارت داشته باشند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر