شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کریمی در تذکر شفاهی تاکید کرد؛

لزوم بهینه سازی در مصرف آب و رفع مشکلات سیل زدگان

سرویس صحن
نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی بر لزوم بهینه سازی مصرف آب و رفع مشکل سیل زدگان تاکید کرد.
یکشنبه 27 فروردین 1396 ساعت 13:02
لزوم بهینه سازی در مصرف آب و رفع مشکلات سیل زدگان نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی بر لزوم بهینه سازی مصرف آب و رفع مشکل سیل زدگان تاکید کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201701105162693034.jpg لزوم,بهینه,سازی,در,مصرف,آب,و,رفع,مشکلات,سیل,زدگان Icana

به گزارش خبرنگارخبرگزاری خانه ملت، "رضا کریمی"درنشست علنی امروز (یکشنبه، 27 فروردین) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت:وزارت نیرو اقدامات پیشگیرانه در خصوص سیل انجام دهد همچنین باید به مشکلات کمبود آب آشامیدنی و کشاورزی در استان اردبیل توجه شود.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از محل اعتبارات برای مهار آب های مرزی که اذن مقام معظم رهبری در این خصوص برای برداشت از صندوق توسعه ملی وجود دارد باید به استان اردبیل نیز سهمیه لازم اختصاص یابد و این استان از آن بهره مند شوند.

کریمی افزود: وزارت جهاد کشاورزی باید به وضعیت کشاورزی در استان  اردبیل توجه کند و اجازه ندهد نیروهای شایسته در بخش مدیریتی کشاورزی در حاشیه باشد و اقدامات لازم در خصوص بهینه سازی مصرف آب صورت گیرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم با تاکید بر لزوم نظارت بانک مرکزی بر عملکرد موسسات مالی و اعتباری افزود: وزارت کشور اقدامات لازم را انجام دهد تا پرونده داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی به هیأت های نظارت تحویل داده شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000