هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نقوی حسینی:

اعضای کمیسیون امنیت ملی فردا برای دیدار با مراجع عظام به شهر قم سفر می کنند

سرویس سیاسی
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اعضای این کمیسیون فردا دوشنبه برای دیدار با مراجع عظام به شهر قم سفر می کنند.
یکشنبه 27 فروردین 1396 ساعت 14:49
اعضای کمیسیون امنیت ملی فردا برای دیدار با مراجع عظام به شهر قم سفر می کنند سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اعضای این کمیسیون فردا دوشنبه برای دیدار با مراجع عظام به شهر قم سفر می کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/44644.jpg اعضای,کمیسیون,امنیت,ملی,فردا,برای,دیدار,با,مراجع,عظام,به,شهر,قم,سفر,می,کنند Icana

سیدحسین نقوی حسینی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از سفر اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به شهر مقدس قم خبر داد و گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، اعضای کمیسیون فردا (دوشنبه 28 فروردین ماه) به شهر قم سفر می کند.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دیدار با مراجع جهان تشیع و علمای و بازدید از جامعه المصطفی العالمیه بخشی از برنامه سفر اعضای این کمیسیون است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: همچنین اعضای این کمیسیون روز سه شنبه(29 فروردین ماه) نشستی را با هدف بررسی گزارش شش ماهه اجرای برجام تشکیل می دهند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000