هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
امیرعبداللهیان:

اقدام نظامی آمریکا تشویقی برای حمله تروریست‌ها به فوعه و کفریا بود

سرویس سیاسی
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل معتقد است اقدام نظامی آمریکا نه تنها عامل روحیه‌بخش به تروریست‌ها بود بلکه سبب تشویق آنها به حمله تروریستی شد.
یکشنبه 27 فروردین 1396 ساعت 17:03
اقدام نظامی آمریکا تشویقی برای حمله تروریست‌ها به فوعه و کفریا بود دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل معتقد است اقدام نظامی آمریکا نه تنها عامل روحیه‌بخش به تروریست‌ها بود بلکه سبب تشویق آنها به حمله تروریستی شد. http://cdn.icana.ir/d/019/45389.jpg اقدام,نظامی,آمریکا,تشویقی,برای,حمله,تروریست‌ها,به,فوعه,و,کفریا,بود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسین امیرعبداللهیان ضمن قدردانی از تلاش دولت سوریه در نجات مردم فوعه و کفریا از چنگال تروریست‌ها گفت: مقاومت مردم قهرمان سوریه، از جمله مردم صبور فوعه و کفریا در مقابل تروریست ها و حامیان آنها ستودنی است.

وی در ادامه با انتقاد شدید از حمله نظامی اخیر آمریکا به سوریه اظهار داشت: اقدام نظامی آمریکا نه تنها عامل روحیه بخش به تروریست ها بود بلکه سبب تشویق آنها به حمله تروریستی شد.

دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل در پایان خاطرنشان کرد: تروریست ها با اقدام نظامی آمریکا بود که دست به ارتکاب جنایت تروریستی علیه زنان و کودکان فوعه و کفریای آزاد شده از چنگال تروریست ها زدند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000