هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
/عملکرد شورای فرهنگ عمومی استان‌ها/

خروجی شورای فرهنگ عمومی استان خراسان جنوبی ملموس و قابل قبول نبوده است

سرویس فرهنگی
عضو ناظر مجلس در شورای فرهنگ عمومی استان خراسان جنوبی از برگزار نشدن منظم جلسات این شورا و نداشتن خروجی ملموس و قابل قبول از آن انتقاد کرد.
دوشنبه 28 فروردین 1396 ساعت 11:06
خروجی شورای فرهنگ عمومی استان خراسان جنوبی ملموس و قابل قبول نبوده است عضو ناظر مجلس در شورای فرهنگ عمومی استان خراسان جنوبی از برگزار نشدن منظم جلسات این شورا و نداشتن خروجی ملموس و قابل قبول از آن انتقاد کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201605100790083644.jpg خروجی,شورای,فرهنگ,عمومی,استان,خراسان,جنوبی,ملموس,و,قابل,قبول,نبوده,است Icana

سیدمحمدباقر عبادی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در مورد عملکرد شورای فرهنگ عمومی استان خراسان جنوبی گفت: جلسات شورا معمولا به صورت منظم برگزار نمی‌شود.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی و عضو ناظر مجلس در شورای فرهنگ عمومی استان خراسان جنوبی با بیان اینکه تنها یک بار فرصت حضور در جلسات شورای فرهنگ عمومی استان خراسان جنوبی را داشته است، افزود: جلسات شورا به درستی برگزار نمی‌شود و اگر هم جلسه‌ای برگزار شود با ما هماهنگ نمی‌شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در مورد خروجی شورای فرهنگ عمومی استان خراسان جنوبی تصریح کرد: شورای فرهنگ عمومی استان خراسان جنوبی خروجی ملموس و قابل قبولی نداشته است؛ زیرا در غیر این صورت باید شاهد طرح بحث یا اثرگذاری موضوعات مختلف از جمله هویت ایرانی، سبک زندگی اسلامی، جوانان، مشاهیر و اسطوره‌ها، ازدواج و ... در این استان می‌بودیم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط