هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فولادگر:

جهانگیری با هدف حضور در مناظره های انتخاباتی و دفاع از عملکرد دولت در کارزار انتخابات حاضر شد

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون ولایت مجلس شورای اسلامی گفت: جهانگیری با هدف حضور در مناظره های انتخاباتی و دفاع از عملکرد دولت در کارزار انتخابات حاضر شد.
دوشنبه 28 فروردین 1396 ساعت 16:02
جهانگیری با هدف حضور در مناظره های انتخاباتی و دفاع از عملکرد دولت در کارزار انتخابات حاضر شد عضو فراکسیون ولایت مجلس شورای اسلامی گفت: جهانگیری با هدف حضور در مناظره های انتخاباتی و دفاع از عملکرد دولت در کارزار انتخابات حاضر شد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606103239012877.jpg جهانگیری,با,هدف,حضور,در,مناظره,های,انتخاباتی,و,دفاع,از,عملکرد,دولت,در,کارزار,انتخابات,حاضر,شد Icana

حمیدرضا فولادگر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص آرایش سیاسی دو جناح اصلاح طلب و اصولگرا در انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: اعضای جمنا که خارج از لیست نهایی بودند، برای تفنن در انتخابات نام نویسی کردند حتی شاهد بودیم یکی از 5 کاندیدای اصلی این جریان در انتخابات ثبت نام نکرد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس دهم شورای اسلامی در خصوص حضور جهانگیری در انتخابات گفت: معاون رئیس جمهور با هدف حضور در مناظره های انتخاباتی و دفاع از عملکرد دولت در کارزار انتخابات حاضر شد.

وی ادامه داد: البته جریان اصلاحات در نظر داشت که در انتخابات تنها  با یک کاندیدا حاضر شوند اما در بررسی های ثانویه احتمال ریزش رای دیده شد و به این جهت روز شنبه تصمیم گرفتند آقای جهانگیری نیز در انتخابات ثبت نام کند.

این نماینده در باره احتمال رد صلاحیت روحانی از سوی شورای نگهبان گفت: بسیاری تصور می کنند جهانگیری به دلیل رد صلاحیت روحانی در انتخابات حضور پیدا کرد، اما احتمال رد صلاحیت رییس جمهوری یک در هزار است و نمی توان بر آن استناد داشت.

فولادگر تاکید کرد: جهانگیری با نگاه به احتمال ریزش آرای روحانی در انتخابات حاضر شد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000