هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
یک عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی:

بانک مرکزی موظف به ارائه گزارش عملکرد شش‌ماهه بانک‌ها درباره وام ازدواج شد

سرویس دیگر رسانه‌ها
یک عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: از ابتدای سال جاری بانک مرکزی موظف است گزارش عملکرد شش ماهه بانک‌های عامل در خصوص ارائه تسهیلات وام ازدواج را به صورت منظم ارائه کند.
دوشنبه 28 فروردین 1396 ساعت 11:15
بانک مرکزی موظف به ارائه گزارش عملکرد شش‌ماهه بانک‌ها درباره وام ازدواج شد یک عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: از ابتدای سال جاری بانک مرکزی موظف است گزارش عملکرد شش ماهه بانک‌های عامل در خصوص ارائه تسهیلات وام ازدواج را به صورت منظم ارائه کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201608107828369558.jpg بانک,مرکزی,موظف,به,ارائه,گزارش,عملکرد,شش‌ماهه,بانک‌ها,درباره,وام,ازدواج,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدفرید موسوی خاطرنشان کرد: بانک مرکزی باید سهمیه مشخص هر کدام از بانک‌ها را برای وام ازدواج اعلام کند و اجازه دارد براساس قانون بودجه، ابزارهای نظارتی و انتظامی را علیه بانک‌هایی که خلاف سهمیه و سیاست‌های بانک مرکزی عمل کنند، به کار بگیرد.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم تهران افزود: با توجه به اینکه هنوز یک ماه از آغاز سال و ابلاغ لایحه بودجه نگذشته، باید تا ارائه گزارش شش ماهه اول بانک مرکزی صبر کرد. ضمن اینکه بانک مرکزی، ضمانت قانونی لازم برای برخورد با بانک های متخلف را نیز دارد که در گذشته این امکان و ابزار در اختیار بانک مرکزی نبود و مجلس و شورای پول و اعتبار نیز این موضوع را با دقت رصد می کنند.

انتهای پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000