هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نادر قاضی‌پور خبر داد:

بررسی راه‌های بهبود مستمر محیط کسب و کار در کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی

سرویس دیگر رسانه‌ها
سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی از برگزاری نشست کمیسیون متبوعش با محوریت قوانین مزاحم یا مخل تولید خبر داد و تاکید کرد: رفع موانع و بهبود فضای کسب و کار در گرو حل مشکلات صنعت‌گران و تولید کنندگان است.
دوشنبه 28 فروردین 1396 ساعت 17:16
بررسی راه‌های بهبود مستمر محیط کسب و کار در کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی از برگزاری نشست کمیسیون متبوعش با محوریت قوانین مزاحم یا مخل تولید خبر داد و تاکید کرد: رفع موانع و بهبود فضای کسب و کار در گرو حل مشکلات صنعت‌گران و تولید کنندگان است. http://cdn.icana.ir/d/019/62420.jpg بررسی,راه‌های,بهبود,مستمر,محیط,کسب,و,کار,در,کمیسیون,ویژه,حمایت,از,تولید,ملی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نادر قاضی‌پور گفت: در نشست مشترک کارشناسی که با حضور نمایندگان وزارتخانه‌ها و اتاق‌های بازرگانی و تعاون و مرکز پژوهش‌های مجلس برگزار شد به صورت کلی درباره راه‌های رفع موانع تولید و رونق فضای کسب و کار در سال جاری بحث و تبادل نظر شد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس، کاهش رتبه بیکاری جهانی و عملیاتی کردن قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار را از موارد مطروحه در این جلسه عنوان کرد و گفت: تقسیم کار شد و پس از تهیه گزارش‌های کارشناسی توسط دستگاه‌ها، در جلسات آینده تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد.

وی از تدوین قوانین موردنیاز  و اصلاح و حذف قوانین مخل تولید و صنعت کشور توسط کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی در سال جاری سخن گفت.

سخنگوی کمیسیون ویژه حمات از تولید ملی ادامه داد: حل مشکل بیکاری در گرو بهبود فضای کسب و کار است. تحقق این مسئله بسترساز اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش ایسنا، قاضی‌پور یادآور شد: برنامه های دستگاه‌های مسئول در خصوص قوانین مرتبط با رونق تولید و ایجاد اشتغال در سال جاری از دستگاه‌های مسئول دریافت خواهد شد تا میزان تحقق شعار سال توسط آنها مشخص شود.

انتهای پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000