هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
با موافقت نمایندگان صورت گرفت؛

اختصاص منابع درآمدی حاصل از قانون محیط زیست جهت مقابله با منابع آلوده کننده هوا

سرویس صحن
نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی با اختصاص منابع درآمدی حاصل از قانون محیط زیست جهت مقابله با منابع آلوده کننده هوا موافقت کردند.
سه‌شنبه 29 فروردین 1396 ساعت 09:37
اختصاص منابع درآمدی حاصل از قانون محیط زیست جهت مقابله با منابع آلوده کننده هوا نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی با اختصاص منابع درآمدی حاصل از قانون محیط زیست جهت مقابله با منابع آلوده کننده هوا موافقت کردند. http://cdn.icana.ir/d/019/57658.jpg اختصاص,منابع,درآمدی,حاصل,از,قانون,محیط,زیست,جهت,مقابله,با,منابع,آلوده,کننده,هوا Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،نمایندگان در نشست علنی امروز (سه شنبه، 29 فروردین) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی لایحه هوای پاک با ماده 33 این لایحه با 142رأی موافق، 9 رأی مخالف و 3 رأی ممتنع از مجموع 225 نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند.

براساس ماده 33 این لایحه؛ صددرصد(100%) درآمدهای حاصل از اجرای این قانون به‌حساب خزانه‌داری کل کشور واریز تا صرفاً در قالب بودجه سنواتی جهت تکالیف این قانون و مقابله با منابع آلوده‌کننده هوا هزینه شود.

20 درصد (20%) از وجوه مذکور از طریق موسسه عمومی غیردولتی صندوق ملی محیط زیست به منظور ارائه تسهیلات و به منابع آلاینده هوا اختصاص می یابد.تعدیل میزان جریمه خسارت‌های وارده به محیط‌زیست مندرج در این قانون هردوسال یکبار توسط سازمان با همکاری دستگاههای ذی‌ربط تهیه می‌شود و به‌تصویب مجلس شورای اسلامی برسد./

پایان پیام

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار