هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس:

حمایت آمریکا از گروه منافقین تازگی ندارد

سرویس دیگر رسانه‌ها
نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی ‌و سیاست خارجی مجلس گفت: آمریکا به خاطر اهداف خود به‌عنوان بازیچه از گروه منافقین استفاده می‌کند و درواقع این دیدارها غیر از دلگرمی برای گروه منافقین چیز دیگری در برندارد.
سه‌شنبه 29 فروردین 1396 ساعت 09:26
حمایت آمریکا از گروه منافقین تازگی ندارد نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی ‌و سیاست خارجی مجلس گفت: آمریکا به خاطر اهداف خود به‌عنوان بازیچه از گروه منافقین استفاده می‌کند و درواقع این دیدارها غیر از دلگرمی برای گروه منافقین چیز دیگری در برندارد. http://cdn.icana.ir/d/019/201605108226537844.jpg حمایت,آمریکا,از,گروه,منافقین,تازگی,ندارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، کمال دهقانی فیروزآبادی با اشاره به دیدار اخیر سناتور آمریکایی با سرکرده گروه منافقین، اظهار داشت: درواقع از روز نخست مشخص بود که سازمان منافقین دست‌پرورده خود آنان است و این رفتارها کاملاً قابل پیش‌بینی است.

وی با تأکید بر اینکه گروه منافقین دست‌پرورده سازمان اطلاعات آمریکا است، افزود: آمریکا به خاطر اهداف خود به‌عنوان بازیچه از گروه منافقین استفاده می‌کند و در واقع این دیدارها غیر از دلگرمی برای گروه منافقین چیز دیگری در برندارد.

نایب‌ رئیس کمسیون امنیت ملی ‌و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: نمونه بارز و استفاده آشکار از تروریست علیه یک کشور و علیه جهان اسلام را در آمریکا زیاد دیده‌ایم و آنان با این رفتارها غریبه نیستند

 به گزارش تسنیم، وی  با بیان اینکه حمایت آمریکا از گروه منافقین تازگی ندارد، ادامه داد: همین‌طور که کشور آمریکا امروز از آنان حمایت می‌کند در زمان‌های نه‌چندان دورهم از صدام و منافقین دیگر هم حمایت می‌کرده است.

انتهای پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار