fa , برجام, کاخ سفید سپاه پاسداران بخشی از ارتش جمهوری اسلامی تلقی می شود/ تحریم ارتش کشورها خلاف قوانین مجامع جهانی و بین المللی ا عضو هیات رئیسه کمیسیون شوراها تاکید کرد: سپاه پاسداران ارتش رسمی ایران است و آمریکا نمی تواند آن را تحریم کند. 4/19/2017 7:31:00 AM 4/18/2017 3:24:09 PM Icana http://media.icana.ir//Image/2016/05/201605100851191296_Orig.jpg http://media.icana.ir//Image/2016/05/201605100851191296_Thum.jpg Icana
Icana.ir
پنج‌شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۵
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
سلیمی با اشاره به تلاش کاخ سفید برای تحریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

سپاه پاسداران بخشی از ارتش جمهوری اسلامی تلقی می شود/ تحریم ارتش کشورها خلاف قوانین مجامع جهانی و بین المللی است

سرویس سیاسی
عضو هیات رئیسه کمیسیون شوراها تاکید کرد: سپاه پاسداران ارتش رسمی ایران است و آمریکا نمی تواند آن را تحریم کند.
سه‌شنبه 29 فروردین 1396 ساعت 16:28
سپاه پاسداران بخشی از ارتش جمهوری اسلامی تلقی می شود/ تحریم ارتش کشورها خلاف قوانین مجامع جهانی و بین المللی است

اصغر سلیمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تلاش کاخ سفید برای تحریم سپاه پاسداران اظهار داشت: آمریکا می داند که سپاه یکی از پایه های اصلی نظام جمهوری اسلامی است و تلاش دارد با طرح تحریم آن امنیت کشور و منطقه را متزلزل کند.

نماینده مردم سمیرم در مجلس دهم شورای اسلامی با بیان اینکه رهبر کبیر انقلا تاکید داشت اگر سپاه نبود کشور هم نبود، ادامه داد: امنیت بالایی که در کشور وجود دارد در شرایطی که منطقه و جهان با بحران های متعدد و جنگ های طولانی مواجه است از تلاش سپاه پاسداران می آید، به این جهت آمریکا تلاش دارد به این امنیت خدشه وارد کند.

وی تاکید کرد: کاخ سفید می خواهد با طرح تحریم سپاه پاسداران کاری کند تا امنیت از منطقه و ایران گرفته شود.

این نماینده مجلس عنوان کرد: آمریکایی ها تلاش دارند با کاهش امنیت در منطقه فشار خود را بر ایران افزایش دهند تا اهداف پلید خود را در منطقه و ایران پیاده کنند، این کشور تا کنون چندین بار برای تحریم سپاه اقدام کرده اما موفق نشده است.

سلیمی توضیح داد: طبق قانون بین المللی سپاه جزء ارتش رسمی ایران محسوب می شود و هیچ کشوری نمی تواند ارتش کشور دیگری را تحریم کند به این جهت در حال حاضر سپاه در مجامع جهانی و بین المللی مورد قبول است.

 وی ادامه داد: آمریکا به دنبال فراکنی است و می خواهد اذهان عمومی جهان را از مشکلات در عراق، افغانستان و سوریه به سمت دیگری منحرف کند تا بتواند اهداف شوم خود را در منطقه دنبال کند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برجام اظهار داشت: طبق برجام گروه 1+5 نمی توانند در قوای نظامی و موشکی ایران دخالتی داشته باشند بنابراین اگر سپاه تحریم شود باید دستگاه دیپلماسی و شورای عالی امنیت کشور برای مقابله به مثل دست به اقداماتی بزنند./

پایان پیام

کلید واژه ها

ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

fa Icana

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خانه ملت" مجاز است

Icana.ir ۲۰۱۷ ©

Powerd By : Tasvirnet
PC