fa , پیر حسین کولیوند امنیت کادر اورژانس و درمان بیمارستان‌ها بیشتر می‌شود/ تدوین قانون تأمین امنیت در دستور کار سه نهاد سرپرست اورژانس کشور گفت: تدوین قانون تأمین امنیت نیروهای ارائه دهنده خدمات درمانی با همکاری نیروی انتظامی و قوه قضائیه در دستور کار قرار گرفته است. 4/20/2017 11:19:04 AM 4/20/2017 11:19:00 AM Icana http://media.icana.ir//Image/2013/10/49269_Orig.jpg http://media.icana.ir//Image/2013/10/49269_Thum.jpg Icana
Icana.ir
پنج‌شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۳
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
سرپرست اورژانس کشور:

امنیت کادر اورژانس و درمان بیمارستان‌ها بیشتر می‌شود/ تدوین قانون تأمین امنیت در دستور کار سه نهاد

سرویس اخبار عمومی
سرپرست اورژانس کشور گفت: تدوین قانون تأمین امنیت نیروهای ارائه دهنده خدمات درمانی با همکاری نیروی انتظامی و قوه قضائیه در دستور کار قرار گرفته است.
پنج‌شنبه 31 فروردین 1396 ساعت 11:19
امنیت کادر اورژانس و درمان بیمارستان‌ها بیشتر می‌شود/ تدوین قانون تأمین امنیت در دستور کار سه نهاد

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، برخی از همراهان بیماران به دلیل شرایط خاص روحی و با این تصور که ماموران اورژانس و کادر بیمارستانی در امداد رسانی به بیمارانشان تعلل می کنند، متوسل به برخوردهای خشونت آمیز شده و همان طور که بارها در خبرها اعلام شده است، ماموران اورژانس و کادر درمان را مورد حمله و ضرب و شتم قرار می دهند که حتی منجر به جراحت آنان نیز شده است.

پیر حسین کولیوند با بیان اینکه حفاظت از جان ماموران اورژانس و کادر درمان یک ضرورت است تصریح کرد: با هدف کاهش خشونت و حفظ امنیت کادر درمان تدوین قانون تامین امنیت نیروهای ارائه دهنده خدمات درمانی با همکاری نیروی انتظامی و قوه قضائیه در دستور کار قرار گرفته که در آینده نزدیک جزئیات آن مشخص خواهد شد.

وی اضافه کرد: در همین رابطه جلسه مشترکی با نیروی انتظامی و قوه قضائیه برگزار کردیم تا راهکارهای مناسب را در زمان درگیری همراهان بیمار با ماموران اورژانس و کادر درمان بررسی کنیم که پس از جمع بندی نتایج به دست آمده، مفاد آن در اختیار رسانه ها قرار خواهد گرفت.

سرپرست اورژانس کشور با بیان این مطلب که برخورد دوستانه مردم با کادر اورژانس و درمان در مواقع بحرانی، باید فرهنگ سازی شود، خاطرنشان کرد: مردم باید بدانند که عزیزان آنها همانند عزیزان ماست و تا جایی که در توان مان باشد، خدمات درمانی در اختیار بیماران شان قرار خواهیم داد و این تصور غلطی است که فکر کنند با اعمال خشونت و انجام برخوردهای فیزیکی با ماموران زحمتکش اورژانس و کادر درمان بیمارستان ها، رسیدگی های لازم به بیمار آن ها صورت خواهد گرفت.

به گزارش فارس، کولیوند تاکید کرد: از مردم درخواست می کنیم تا در زمان وقوع حادثه برای عزیزان شان، خونسردی خود را حفظ کرده و اجازه دهند ماموران اورژانس و کادر درمان طبق وظایف خود عمل کنند.

انتهای پیام

کلید واژه ها

ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

fa Icana

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خانه ملت" مجاز است

Icana.ir ۲۰۱۷ ©

Powerd By : Tasvirnet
PC