fa , عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تاکید مجلس برحذف خودروهای بی کیفیت/ درخواست خودروسازان برای افزایش قیمت خودرو هیچ توجیهی ندارد عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس،گفت:تأکید مجلس شورای اسلامی حذف خودروهای بی‌کیفیت و جایگزینی آن‌ها با خودروهای دارای کیفیت مناسب است. 4/21/2017 1:39:40 AM 4/21/2017 12:22:51 AM Icana http://media.icana.ir//Image/2014/07/73498_Orig.jpg http://media.icana.ir//Image/2014/07/73498_Thum.jpg Icana
Icana.ir
پنج‌شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۵
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
سبحانی فر مطرح کرد:

تاکید مجلس برحذف خودروهای بی کیفیت/ درخواست خودروسازان برای افزایش قیمت خودرو هیچ توجیهی ندارد

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس،گفت:تأکید مجلس شورای اسلامی حذف خودروهای بی‌کیفیت و جایگزینی آن‌ها با خودروهای دارای کیفیت مناسب است.
جمعه 1 اردیبهشت 1396 ساعت 07:40
تاکید مجلس برحذف خودروهای بی کیفیت/ درخواست خودروسازان برای افزایش قیمت خودرو هیچ توجیهی ندارد

رمضانعلی سبحانی فر در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اعلام چند ماه یک بار کیفیت خودروهای داخلی گفت:اعلام کیفیت خودروها برای اطلاع مردم از با کیفیت ترین و بی کیفیت ترین خودروهای داخلی است،لذا خودروسازانی که خودروهای آنها در رده های پایین کیفیت بوده باید کیفیت خودروهای خود را افزایش دهند.

نماینده مردم سبزوار، جوین و جغتای در مجلس شورای اسلامی، درباره نامه خودروسازان به شورای رقابت برای افزایش قیمت خودروهای داخلی، افزود:کیفیت و قیمت خودرو باید با یکدیگر تناسب داشته باشند، لذا سوال مردم در این باره از خودروسازان این است که آیا کیفیت خودرو افزایش یافته که خودروسازان درخواست افزایش قیمت دارند؟

لزوم انجام اقدامات مناسب برای جایگزینی خودروهای فاقد کیفیت

 سبحانی فر با بیان اینکه تأکید مجلس شورای اسلامی حذف خودروهای بی‌کیفیت و جایگزینی آن‌ها با خودروهای دارای کیفیت مناسب است، ادامه داد: ایجاد رقابت در تولید خودرو نجام می‌تواند زمینه افزایش کیفیت و کاهش قیمت را نسبت به درخواست مردم فراهم کند، لذا باید اقدامات مناسب برای جایگزینی خودروهای فاقد کیفیت با محصولات دارای کیفیت مناسب صورت گیرد.

وی بر لزوم انتقال تکنولوژی و ساخت خودروهای ارزان قیمت و با کیفیت در قراردادهای جدید خودرویی تاکید کرده و یادآور شد: افزایش هزینه‌های سربار خودروسازان یکی از  مهم‌ترین عوامل افزایش قیمت خودروهای تولید داخل کشور است که این موضوع باید  در قراردادهای جدید کاهش یافته و حذف ‌شود.

افزایش قیمت خودرو در شرایط کنونی وضعیت رکودی خودرو را تشدید می کند

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه  افزایش قیمت هر کالایی باید پشتوانه منطقی داشته باشد، افزود: افزایش قیمت خودرو هیچ توجیهی ندارد ، چرا که خودروسازان داخلی ما تنها تعداد کمی آپشن به خودروهای قدیمی اضافه می کنند و می گویند طراحی خودرو جدید شده و قیمت آن را نیز بالا می برند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد:افزایش قیمت خودرو در شرایط کنونی وضعیت رکودی خودرو را تشدید کرده و انگیزه مشتریان برای خرید خودرو را کاهش می دهد./

پایان پیام

ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

fa Icana

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خانه ملت" مجاز است

Icana.ir ۲۰۱۷ ©

Powerd By : Tasvirnet
PC