Icana.ir
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
کاتب مطرح کرد:

شورای نظارت بر صداوسیما پیگیر پخش زنده مناظره‌های انتخاباتی

سرویس اقتصادی
عضو شورای نظارت بر صداوسیما از تلاش این شورا برای پخش زنده مناظره‌های انتخاباتی کاندیداهای ریاست جمهوری دوازدهم خبر داد.
جمعه 1 اردیبهشت 1396 ساعت 12:23
شورای نظارت بر صداوسیما پیگیر پخش زنده مناظره‌های انتخاباتی عضو شورای نظارت بر صداوسیما از تلاش این شورا برای پخش زنده مناظره‌های انتخاباتی کاندیداهای ریاست جمهوری دوازدهم خبر داد. http://media.icana.ir/Image/2016/10/201610106822511031_Thum.jpg شورای,نظارت,بر,صداوسیما,پیگیر,پخش,زنده,مناظره‌های,انتخاباتی Icana

غلامرضا کاتب در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به لغو پخش زنده تلویزیونی مناظره های انتخاباتی اظهارداشت: نمی خواهیم مناظره های انتخاباتی زنده نباشد چراکه باید برای مردم جاذبه داشته باشد و نامزدها نیز بتوانند بسیار شفاف با مردم صحبت کنند و نظرات خود را در باره اداره کشور با آن ها در میان بگذارند.

وی تاکید کرد:انتظار این است که حتما مناظره های انتخاباتی به صورت زنده برگزار شود.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی در ادامه خاطرنشان کرد: موضوع عدم پخش زنده مناظره های تلویزیونی در کمیته تبلیغات ستاد انتخابات هنوز قطعی نیست و ما نیز این مسئله را از طریق شورای نظارت بر صداوسیما پیگیری خواهیم کرد که حتما به صورت زنده برگزار شود.

عضو هیئت رئیسه مجلس افزود: انتطار مردم پخش زنده مناظره هاست که موجب جاذبه و شفافیت بیشتر در گفتمان می شود و خود نامزدها نیز علاقه مند هستند که این مناظره ها به صورت زنده پخش شود و نه به صورت ضبط شده./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خانه ملت" مجاز است

Powerd By : Tasvirnet
PC