هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بانوان کمیسیون فرهنگی در پیامی مطرح کردند:

شاخصه اصلی جریان بعثت خردورزی هدایت یافته در مقابل جریان جاهلیت است

سرویس فرهنگی
بانوان کمیسیون فرهنگی در پیامی عید مبعث را تبریک گفتند.
دوشنبه 4 اردیبهشت 1396 ساعت 17:33
شاخصه اصلی جریان بعثت خردورزی هدایت یافته در مقابل جریان جاهلیت است بانوان کمیسیون فرهنگی در پیامی عید مبعث را تبریک گفتند. http://cdn.icana.ir/d/019/201607101151506098.jpg شاخصه,اصلی,جریان,بعثت,خردورزی,هدایت,یافته,در,مقابل,جریان,جاهلیت,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سیده فاطمه ذوالقدر، طیبه سیاوشی شاه عنایتی و پروانه سلحشوری؛ بانوان کمیسیون فرهنگی مجلس در پیامی عید مبعث را تبریک گفتند.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

مبعث، عید برانگیختگی و روز رجوع به فطرت الهی و زندگی همراه با «عقلانیت، آزادگی، عدالت و بندگی خدا» است و رسالت پیامبران الهی بر هدایت انسان‌ها به سوی این فطرت پاک و اندیشه‌ورزی در دستورات باریتعالی است.

این عید بزرگ و این روز شریف را به عموم ملت عزیز ایران و به امت بزرگ اسلامی و به همه جامعه بشریت تبریک عرض می کنم.


شاخصه اصلی جریان بعثت خردورزی هدایت یافته به وسیله پیامبران الهی است که در مقابل جریان جاهلیت که بر مبنای شهوت و غضب بود شکل گرفت؛ این دو جریان بعثت و جاهلیت از صدراسلام تاکنون استمرار داشته است و امروز مهم‌ترین وظیفه‌ امت اسلامی، مقابله با جریان جاهلیت در سطح بین المللی است.

جریانی که در چارچوب نفسانیات، قدرت طلبی و فتنه انگیزی مردمان مظلوم سوریه و یمن را در زیر چکمه های استعمار خود قرار داده اند که شایسته است امت های اسلامی با بیداری اسلامی این جریان فاسد صهیونیستی را محکوم نمایند و  ضمن پرهیز از اختلافات مذهبی، قومی، سلیقه ای و بحث های حاشیه ای در صدد احیاء کرامت ملتهای مظلوم باشند؛ همان عزت و کرامتی که یکی از پایه‌های دعوت پیغمبر بود.

ما مفتخریم که تحت رهنمودهای مقام معظم رهبری همواره با اتخاذ تدابیر و برنامه ها و سیاستگذاری های داخلی و بین المللی  از مظلوم دفاع کرده و دفاع خواهیم کرد و هدف و آرمان نهایی ما که بر مبنای اصول قانون اساسی و مشی سیاستگذاران کشور بر صلح و امنیت قرار دارد را در سراسر جهان و بویژه در منطقه گسترش دهیم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر