شهادت امام حسن عسگری
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

نماینده کاشمر: شورای نگهبان دغدغه‌های رقبای انتخاباتی را بیطرفانه برطرف کند

سرویس سیاسی
**"محمد رضا خباز" نماینده کاشمر قانون را فصل‌الخطاب دانست و گفت: شورای نگهبان دغدغه‌های رقبای انتخاباتی را باید بی‌طرفانه برطرف کند.
یکشنبه 31 خرداد 1388 ساعت 15:48

به گزارش خبرنگار خانه ملت، وی در نطق میان‌دستور روز یکشنبه مجلس با بیان اینکه رهنمودهای مقام معظم رهبری زمینه وفاق را برای دلسوزان کشور و انقلاب به وجود آورده است، تصریح کرد: سخنان مقام معظم رهبری بازگشت اعتماد به کشور را فراهم کرده است و شورای نگهبان باید با بی‌طرفی این شائبه‌ها را بزداید.

وی تاکید کرد در مقطع کنونی لازم است احزاب، رسانه‌ها و صدا و سیما وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهند، و آزادی بازداشت‌شدگان سیاسی و افراد نقش موثری را برای آرامش در کشور ایجاد می‌کند.

نماینده کاشمرمقابله با اغتشاش‌گران را لازم و ضروری دانست وگفت‌‌ : بسیجیان و نیروی انتظامی باید با خویشتن‌داری با مردم برخورد کنند و از احزاب نیز می‌خواهیم از چارچوب قانون خارج نشوند.

خباز رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در مورد کاندیداها را باعث وحدت میان مردم دانست و گفت: رهبر معظم انقلاب در دیداری که روز سه‌شنبه با نمایندگان کاندیداها داشته‌اند دغدغه‌هایی که از جانب آنها به وجود آمده است را ایشان با نصیحت‌هایی برطرف و به یک جمع‌بندی مفید تبدیل کرده‌اند.

وی با بیان اینکه سخنان رهبر انقلاب در نماز جمعه بسیار حائز اهمیت است، خاطر نشان کرد: سخنان رهبر معظم انقلاب به دلیل آنکه از هاشمی رفسنجانی، ناطق نوری و دیگران دفاع کرد بسیار حائز اهمیت و البته روحیه وفاق و همبستگی را در کشور به وجود آورد.

نماینده کاشمر با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه همه کاندیداها از عناصر کشور هستند، گفت: ایشان با ذکر این مطالب باعث شدند که احساس امنیت و دلخوشی در کشور افزایش یابد و یقینا شخصیت‌هایی که در این انتخابات حضور دارند سوابق درخشانی در کشور دارا هستند.

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار