هدر اصلی
1388/03/31 16:48:00
سرویس سیاسی

نماینده نهلبندان: حضور مردم پای صندوق‌های رای ثابت کرد که ملت ایران از بلوغ سیاسی بالایی برخوردار است

**نماینده نهبندان گفت: دوران رقابت کاندیداها تمام شده و هر انتخاباتی نیز پیروز و مغلوب دارد، ملت ایران از نامزدها انتظار دارد که شکست را شجاعانه پذیرفته و با تبریک به احمدی‌نژاد با ملت همراه شوید.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، محمدرضا صابری نماینده نهبندان در نطق خود گفت: حماسه حضور مردم در روز 22 خرداد واقعا مقام معظم رهبری و همچنین دوستداران و دلسوزان نظام را خوشحال و استکبار را ناامید کرد.

وی افزود: این حضور مردم پای صندوق‌های رای ثابت کرد که ملت ایران در مواقع حساس بیدار و در صحنه‌های بین‌المللی اثرگذار و از بلوغ سیاسی بالایی برخوردار است.

نماینده نهبندان تصریح کرد: مردم با حضور در پای صندوق‌های رای در مقابل دموکراسی غربی بهترین شکل دموکراسی را به جهانیان بویژه امت اسلامی ارائه و باعث سرافرازی اسلام ناب شدند.

صابری اظهار داشت: به رقبای انتخاباتی احمدی‌نژاد توصیه می‌کنم که دوران رقابت تمام شد و هر انتخاباتی پیروز و مغلوب دارد، ملت ایران همان‌طور که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند از شما انتظار دارند که شکست شجاعانه را پذیرفته و با تبریک به احمدی‌نژاد با ملت همراه شوید.

وی ادامه داد: بر شما است که پشت سر مقام معظم رهبری به عنوان فصل‌الخطاب قرار گرفته و به همه مباحث خاتمه داده و برای رسیدن به قله‌های رفیع علم و دانش با ملت همراه شوید.

نماینده نهبندان خاطرنشان کرد: از دستگاه‌های فرهنگی می‌خواهم تا با توجه به مرزهای شرقی در جهت گسترش و حفظ فرهنگ استان خراسان جنوبی تلاش و تحقیق کرده تا کارهای خلاف پایان بپذیرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet