عید سعید غدیرخم
1388/04/01 09:28:00
سرویس سیاسی
فراخوان رهبر انقلاب به آرامش و انسجام -3

حاجی بابایی: بیانات مقام معظم رهبری وظیفه دوستداران انقلاب را روشن کرد

**عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: فرمایشات مقام معظم رهبری، وظیفه، گروه‌ها، شخصیت‌ها، نامزدها و طرفدارانشان را به خوبی تبیین کرد.

"حمیدرضا حاجی بابایی" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت تاکید بر ضرورت حفظ وحدت بین مسئولان و جریان‌های سیاسی کشور را یکی از مهمترین محورهای بیانات رهبر انقلاب دانست و یادآور شد: به فرموده مقام معظم رهبری حماسه 22 خرداد برای دشمنان انقلاب یک زلزله سیاسی و برای دوستان انقلاب یک جشن تاریخی بود، لذا ضرورت دارد در شرایط حساس کنونی مردم و مسئولان به همدلی و همراهی، از این دستاورد تاریخی حراست کنند.

وی خاطرنشان کرد: مشارکت بی بدیل مردم در انتخابات ریاست جمهوری دهم، نمایشی عظیم از اتحاد، امید و شادابی ملی بود.

نماینده همدان با بیان اینکه بیانات مقام معظم رهبری فصل الخطاب است، گفت: نامزدها و حامیانشان باید با پرهیز از ادامه تجمعات غیرقانونی، اعتراضات خود را در چارچوب قانون دنبال کنند.

حاجی بابایی تصریح کرد: بر همه ماست که در این مقطع حساس در گفتار و رفتار خود دقت بیشتری داشته باشیم و از بیان اظهارات تحریک آمیز خودداری کنیم.

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: اجتماعات غیرقانونی حامیان نامزدها فضا را برای سوء استفاده دشمنان نظام مهیا می‌کند لذا باید هر چه سریع‌تر به این تجمعات پایان داد و در چهارچوب قانون اعتراضات را پیگیری کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet