هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
شریعت نژاد:

احتمال شیوع سرطان با مصرف محصولات کشاورزی غیرارگانیک/فرهنگ‌سازی کلید استفاده از محصولات ارگانیک در کشور

سرویس اجتماعی
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با یادآوری احتمال شیوع سرطان با مصرف محصولات کشاورزی غیرارگانیک، گفت: باید برای استفاده از محصولات ارگانیک کشاورزی فرهنگسازی شود.
دوشنبه 11 اردیبهشت 1396 ساعت 16:52
احتمال شیوع سرطان با مصرف محصولات کشاورزی غیرارگانیک/فرهنگ‌سازی کلید استفاده از محصولات ارگانیک در کشور عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با یادآوری احتمال شیوع سرطان با مصرف محصولات کشاورزی غیرارگانیک، گفت: باید برای استفاده از محصولات ارگانیک کشاورزی فرهنگسازی شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201606100125643544.jpg احتمال,شیوع,سرطان,با,مصرف,محصولات,کشاورزی,غیرارگانیک/فرهنگ‌سازی,کلید,استفاده,از,محصولات,ارگانیک,در,کشور Icana

شمس الله شریعت نژاد در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر ضرورت ارگانیک کردن محصولات کشاورزی، افزود: ارگانیک کردن محصولات کشاورزی فعالیتی زیست محیطی است که بدون افزودن های مضر مانند کودهای شیمیایی تولید می شوند.

نماینده مردم تنکابن در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ارگانیک کردن محصولات کشاورزی از اقداماتی است که عمدتا در همه جای دنیا مورد توجه قرار گرفته است چراکه اثرات مثبتی را برای سلامتی افراد به همراه دارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: واقعیت آن است که تولید محصولات کشاورزی بدون کود و سم شیمیایی باعث کاهش تولید و از دست دادن زیبایی ظاهری محصولات می شود و همین امر سبب بی رغبتی خریداران برای مصرف آن خواهد شد.

وی یادآور شد: باید برای استفاده از محصولات ارگانیک کشاورزی فرهنگسازی انجام شود که افراد محصولات ارگانیک را با قیمت مناسبی تهیه کنند به گونه ای که کشاورزان نیز از تولید این محصولات ضربه نخورند.

شریعت نژاد تاکید کرد: بدون شک استفاده از محصولات کشاورزی غیرارگانیک تبعات منفی برای سلامتی افراد به همراه دارد زیرا تولید این محصولات از حالت طبیعی آن خارج شده است.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: استفاده از محصولات غیرارگانیک ممکن است خطرات سرطان زایی را برای مصرف کننده به همراه داشته باشد لذا باید جهت مصرف این محصولات برنامه راهبردی به کار گرفت./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000