هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مافی:

تعداد زنان آسیب‌دیده رو به افزایش است/ ضرورت تمرکز شورای پنجم بر معضلات اجتماعی

سرویس اجتماعی
نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس با انتقاد از افزایش آسیب‌های اجتماعی، گفت: شورای پنجم به جای سیاسی‌کاری باید تمرکز جدی بر روی مسائل اجتماعی و فرهنگی داشته باشد.
چهارشنبه 13 اردیبهشت 1396 ساعت 13:29
تعداد زنان آسیب‌دیده رو به افزایش است/ ضرورت تمرکز شورای پنجم بر معضلات اجتماعی نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس با انتقاد از افزایش آسیب‌های اجتماعی، گفت: شورای پنجم به جای سیاسی‌کاری باید تمرکز جدی بر روی مسائل اجتماعی و فرهنگی داشته باشد. http://cdn.icana.ir/d/019/201608108283627789.jpg تعداد,زنان,آسیب‌دیده,رو,به,افزایش,است/,ضرورت,تمرکز,شورای,پنجم,بر,معضلات,اجتماعی Icana

پروانه مافی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در خصوص اقدامات شوراهای شهر و روستا در زمینه ساماندهی و توانمند‌سازی زنان آسیب‌دیده، گفت: شوراهای پنجم شهر و روستا باید تمرکز جدی نسبت به موضوع آسیب‌های اجتماعی به خصوص در حوزه زنان آسیب‌دیده داشته باشد، البته در شورای چهارم تهران توجه مختصری به این موضوعات شد اما به جای درمان بیشتر دردها مطرح شد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: شورای پنجم باید مصوباتی برای ساماندهی آسیب‌های اجتماعی داشته باشد، متاسفانه در سنوات گذشته مصوباتی در این زمینه وجود نداشت، در واقع غفلت از موضوعات فرهنگی و اجتماعی از معضلات پارلمان‌های محلی است.

وی با بیان اینکه شورای پنجم باید برای توانمند سازی و بهبود آسیب‌های اجتماعی برنامه جدی داشته باشد، افزود: کاندیداهای انتخابات شوراها نیز باید ضمن ارایه برنامه منسجم مدیریت شهری، به موضوعات اجتماعی و فرهنگی به خصوص زنان آسیب‌دیده توجه جدی داشته باشند.

مافی با انتقاد از اینکه شورای شهرها به جای تخصصی و فنی بودن، سیاسی هستند، یادآور شد: آسیب‌های اجتماعی و تعداد زنان آسیب‌دیده در حال افزایش است، بنابراین شوراهای سیاسی باید تغییر جهت داده و مدیریت بهینه شهر را در اولویت خود قرار دهند.

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: مدیریت آسیب‌های اجتماعی و توانمند سازی زنان آسیب‌دیده قطعا در افزایش کیفی زندگی شهری و کاهش مشکلات محلی و شهری تاثیرگذار خواهد بود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر