سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فلاحت پیشه مطرح کرد:

انتخابات عرصه به رخ کشیدن اقتدار مردمی ایران به ترامپ است

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس گفت: در زمان حضور ترامپ در کانون های آشوب ساز خاورمیانه باید اصلی ترین مولفه اقتدار ایران ، حمایت مردم کشورمان را به روشن ترین و محکم ترین نحو باید به رخ آمریکایی ها بکشیم.
سه‌شنبه 19 اردیبهشت 1396 ساعت 10:34
انتخابات عرصه به رخ کشیدن اقتدار مردمی ایران به ترامپ است عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس گفت: در زمان حضور ترامپ در کانون های آشوب ساز خاورمیانه باید اصلی ترین مولفه اقتدار ایران ، حمایت مردم کشورمان را به روشن ترین و محکم ترین نحو باید به رخ آمریکایی ها بکشیم. http://cdn.icana.ir/d/019/201606101956336658.jpg انتخابات,عرصه,به,رخ,کشیدن,اقتدار,مردمی,ایران,به,ترامپ,,است Icana

حشمت الله فلاحت پیشه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: دونالد ترامپ پس از حضور در کاخ سفید معضلات فراوانی برای آمریکا و جامعه جهانی ایجاد کرده است.

نماینده اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی گفت: ترامپ براساس برنامه اعلام شده کاخ سفید به سرزمین های اشغالی و عربستان سفرخواهد کرد.

وی در ادامه افزود: سفر رئیس جمهوری آمریکا نشان دهنده تشدید رویکرد تهاجمی واشنگتن با حمایت از تل آویو و ریاض به عنوان سرچشمه های آشوب و درگیری خاورمیانه است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: زمان سفر ترامپ به خاورمیانه با انتخابات ریاست جمهوری کشورمان همزمان شده است که قطعا اتفاقی نبوده است.

وی تصریح کرد: ترامپ تلاش می کند معادلات سیاسی خاورمیانه را به نفع جریان آشوب ساز تغییر دهد اما حضور مردم در پای صندوق های رای ، واقعیات ایران در منطقه را به رئیس جمهوری آمریکا نشان خواهد داد.

فلاحت پیشه گفت: رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی از فقدان فاکتور حمایت مردمی و دموکراسی رنج می برند درحالی که ایران از پشتوانه غنی حمایت مردمی به عنوان قدرتمندترین اسلحه بهره مند است.

وی با بیان این که جمهوری اسلامی به عنوان لنگرگاه ثبات و آرامش خاورمیانه در تقابل با تهدیدات تروریستی و آشوب منطقه محسوب می شود،گفت: آرای گسترده مردم  کشورمان نشان خواهد داد که ایرانیان در منطه چه وزنی دارند.

این نماینده مجلس دهم گفت: پیروزی فرد یا احزاب در انتخابات ریاست جمهوری اگرچه ظاهرا دارای اهمیت است اما در باطن حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای مهم ترین موضوع است.

وی تاکید کرد: در زمان حضور ترامپ در کانون های آشوب ساز خاورمیانه باید اصلی ترین مولفه اقتدار ایران ، حمایت مردم کشورمان را به روشن ترین و محکم ترین نحو باید به رخ آمریکایی ها بکشیم.

فلاحت پیشه در انتها گفت: کاندیداها و مردم باید به گونه ای انتخابات را سامان دهند که حضور گسترده ، توام با عقلانیت مسیر آینده کشورمان را هموار کند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار