سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
فلاحت پیشه تشریح کرد:

تلاش آمریکا و متحدین غربی برای به چالش کشیدن قطعنامه مناطق کاهش تنش سوریه

سرویس سیاسی
عضوکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: تبدیل توافقنامه نشست آستانه به قطعنامه شورای امنیت با درنظر گرفتن نقش و جایگاه ایران می تواند به کاهش درگیری های جنگ سوریه کمک کند.
سه‌شنبه 19 اردیبهشت 1396 ساعت 16:11
تلاش آمریکا و متحدین غربی برای به چالش کشیدن قطعنامه مناطق کاهش تنش سوریه عضوکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: تبدیل توافقنامه نشست آستانه به قطعنامه شورای امنیت با درنظر گرفتن نقش و جایگاه ایران می تواند به کاهش درگیری های جنگ سوریه کمک کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201604109815655818.jpg تلاش,,آمریکا,و,متحدین,غربی,,برای,به,چالش,کشیدن,قطعنامه,مناطق,کاهش,تنش,سوریه Icana

حشمت الله فلاحت پیشه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تحلیل پیش‌نویس قطعنامه مناطق کاهش تنش سوریه به شورای امنیت توسط روسیه ، گفت: کرملین تلاش می کند در خاورمیانه و جنگ سوریه  نقش خاص مسکو را ایفا کند.

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی گفت: روسیه به عنوان یکی از اعضای دارای حق وتوی شورای امنیت سازمان ملل با حضور ایران و ترکیه تلاش می کند به قطعنامه مناطق کاهش تنش سوریه جنبه بین المللی ببخشد.

وی در ادامه افزود: تصمیمات اتخاذ شده با مشارکت آنکارا،مسکو و تهران با حضور دولت سوریه و معارضان در نشست آستانه اقدامی است که ایران از آن استقبال می کند.

عضوکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: تبدیل توافقنامه نشست آستانه  به قطعنامه شورای امنیت با درنظر گرفتن نقش و جایگاه ایران می تواند به کاهش درگیری های جنگ سوریه کمک کند.

وی تصریح کرد: آمریکا و متحدین غربی تحت تاثیر حامیان معارضین تلاش خواهند کرد قطعنامه پیش نهادی را به چالش بکشند تا نقش روسیه و ایران کمرنگ شود.

فلاحت پیشه گفت: اگر پیش‌نویس قطعنامه «مناطق کاهش تنش سوریه» با مفاد فعلی به تصویب شورای امنیت سازمان ملل متحد برسد در جنگ سوریه اتفاقات خوبی رخ خواهد داد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار