اربعین حسینی
1396/02/22 15:18:32
سرویس دیگر رسانه‌ها_
منصوری:

باید سالی بیشتر از یک میلیون شغل ایجاد شود تا اهداف برنامه ششم محقق شود

عضو کمیسیون صنایع مجلس با اعلام اینکه برنامه ششم کامل ترین برنامه و برای کمک به محرومان نوشته شده و هر کس رئیس جمهور شود باید آن را اجرا کند، گفت:احتمالاً رئیس جمهور به دلیل انتخابات هنوز این برنامه را ابلاغ نکرده است.
باید سالی بیشتر از یک میلیون شغل ایجاد شود تا اهداف برنامه ششم محقق شود عضو کمیسیون صنایع مجلس با اعلام اینکه برنامه ششم کامل ترین برنامه و برای کمک به محرومان نوشته شده و هر کس رئیس جمهور شود باید آن را اجرا کند، گفت:احتمالاً رئیس جمهور به دلیل انتخابات هنوز این برنامه را ابلاغ نکرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201608101689710360.jpg باید,سالی,بیشتر,از,یک,میلیون,شغل,ایجاد,شود,تا,اهداف,برنامه,ششم,محقق,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا منصوری درباره عدم ابلاغ برنامه ششم توسعه از سوی رئیس جمهور گفت: این برنامه باید تاکنون ابلاغ می شد. مجلس با زحمت فراوان این برنامه را تهیه کرد. برنامه ششم یکی از کامل ترین برنامه ها در بین برنامه های توسعه است.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی،  بیان کرد: افزایش یارانه نیازمندان و اختصاص 1500 میلیارد تومان برای ورزش در برنامه ششم بی سابقه است. برنامه مفصلی است و دست دولت را باز گذاشته است تا دولت در همه زمینه ها فعالیت کند و امیدواریم این برنامه زودتر عملیاتی شود.

عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رئیس جمهور به دلیل انتخابات هنوز این برنامه را ابلاغ نکرده است گفت: هر رئیس جمهوری که بیاید باید این برنامه را ابلاغ کند چرا که این برنامه برای مشکلات کشور می تواند راهگشا باشد.

منصوری همچنین اظهار داشت: اگر بحث شغل و کار عنوان می شود باید ببینیم با چه برنامه ای می خواهیم به اشتغال برسیم.

وی افزود: اگر بگوییم سالانه یک میلیون شغل به وجود می آوریم باید توجه داشته باشیم که شاید در همان سال یک میلیون شغل از بین برود، چون روند طبیعی جهان به این سمت می رود که جدای از بحث رکود، شغل ها به خاطر تغییر ماهیت صنایع و استفاده بیشتر از تکنولوژی از بین می رود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با اشاره به تکلیف قانون برای ایجاد هر ساله یک میلیون شغل در طول 5 سال آینده تصریح کرد: برنامه ریزی ایجاد شغل در برنامه ششم توسعه برای ایجاد هر ساله یک میلیون شغل قطعا با احتساب شغل هایی است که از بین رفته است.

به گزارش تسنیم، عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه "متأسفانه جایی از شغل هایی که از بین رفته صحبتی نمی شود"، گفت: در واقع باید سالی بیشتر از یک میلیون شغل ایجاد شود تا اهداف برنامه ششم محقق شود و در واقع باید شغل هایی که از بین می رود نیز در برنامه ها دیده شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet