سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
فلاحت پیشه خبر داد:

تحقیق و تفحص از تسهیلات مجهول الوصول بانک‌ها کلید خورد

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزیر اقتصاد باید درباره عمکلرد سیستم بانکی پاسخگو باشد،گفت:تقاضای طرح تحقیق و تفحص از تسهیلات مجهول الوصول و وصول نشده بانک‌ها در حال پیگیری است.
شنبه 23 اردیبهشت 1396 ساعت 13:06
تحقیق و تفحص از تسهیلات مجهول الوصول بانک‌ها کلید خورد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزیر اقتصاد باید درباره عمکلرد سیستم بانکی پاسخگو باشد،گفت:تقاضای طرح تحقیق و تفحص از تسهیلات مجهول الوصول و وصول نشده بانک‌ها در حال پیگیری است. http://cdn.icana.ir/d/019/201611103839686142.jpg تحقیق,و,تفحص,از,تسهیلات,مجهول,الوصول,بانک‌ها,کلید,خورد Icana

حشمت الله فلاحت پیشه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص عملکرد نظام بانکی گفت: تجربه بیانگر این است بانک ها از موانع توسعه مطلوب اقتصاد کشور بوده اند.

نماینده مردم اسلام آباد غرب در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:یکی از دلایل ضعف سیستم بانکی کشور، دولتی بودن بانک ها است البته فساد در بانک ها نیز مشکلات مهمی برای اقتصاد ایجاد می کند که باید به این موضوع پایان داد.

این نماینده مردم در مجلس نهم افزود:بنگاه داری و دلال بازی بانک ها از عوامل فساد در سیستم بانکی کشور است.

فلاحت پیشه تصریح کرد:رویکرد بانک ها در دنیا توسعه اقتصاد کشور است، بنابراین باید سیستم بانکی کشور نیز به این موضوع توجه کند.

وی افزود:با وجود اینکه بخشش جریمه دیرکرد وسود وام های بانکی کمتر از 100میلیون تومان به قانون تبدیل شده است و نمایندگان روی اجرای کامل این قانون تاکید دارند اما این مهم تاکنون اجرایی نشده است.

فلاحت پیشه با بیان اینکه وزیر اقتصاد باید درباره عملکرد سیستم بانکی پاسخگو باشد، تصریح کرد:موضوع تقاضای طرح تحقیق و تفحص از تسهیلات مجهول الوصول و وصول نشده بانک‌ها در مجلس مطرح شده و در حال پیگیری است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست مجلس شورای اسلامی یادآور شد:در هرصورت باید اشکالات سیستم بانکی کشور رفع شود تا زمینه برای ارتقای بخش تولید فراهم شود./

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر