هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
آقاپور:

مسئولان در پاسخ به حمایت‌های مردم، مسئولیت‌پذیری خود را افزایش دهند

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی گفت: هواداران کاندیداها تا دیروز با هم رقابت داشتند ولی از امروز باید این رقابت به رفاقت تبدیل شود.
شنبه 30 اردیبهشت 1396 ساعت 13:30
مسئولان در پاسخ به حمایت‌های مردم، مسئولیت‌پذیری خود را افزایش دهند نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی گفت: هواداران کاندیداها تا دیروز با هم رقابت داشتند ولی از امروز باید این رقابت به رفاقت تبدیل شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201611102793375548.jpg مسئولان,در,پاسخ,به,حمایت‌های,مردم،,مسئولیت‌پذیری,خود,را,افزایش,دهند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، معصومه آقاپور با بیان این مطلب افزود: هدف‌مان توسعه‌ اقتصادی و فرهنگی کشور است، رقابت انتخاباتی پایان رسیده و باید به روند زندگی عادی بازگردیم.          

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی، در خصوص دلایل مشارکت بالای مردم در انتخابات، عنوان کرد: هر چه دموکراسی اسلامی به مرحله‌ی ظهور نزدیک شود، مردم با آگاهی بیشتر در عرصه انتخابات حضور پیدا کرده و با مشارکت حدأکثری از کشور و آرمان های آن دفاع می کنند و در این دوره نیز وحدت ملی، زمینه ساز حماسه آفرینی مردم در روز انتخابات شد.

به گزارش ایسنا، این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه این مردم هر جا که نیاز باشد به صحنه آمده و از کشور خود حمایت کردند، تأکید کرد: مسئولان نیز باید در پاسخ به حمایت های مردم، مسئولیت پذیری خود را افزایش داده و به مسائل مردمی اهتمام بالایی داشته باشند تا بلکه قسمتی از این حمایت‌ها جبران شود. /

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000