هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نمایندگان مجلس در نشست مشترک با رییس جمهور خواستار شدند

حرکت دولت جدید در مسیر اجرای عدالت و مبارزه با فساد

سرویس سیاسی
**نشست مشترک نمایندگان مجلس شورای اسلامی با "محمود احمدی نژاد" شب گذشته با حضور جمع کثیری از نمایندگان در محل ریاست جمهوری برگزار شد.
چهارشنبه 3 تیر 1388 ساعت 10:22

"جوا کریمی قدوسی" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت ضمن اعلام این خبر گفت: نمایندگان مجلس ضمن تبریک انتخاب مجدد "محمود احمدی نژاد" به ریاست جمهوری، وی را به حرکت در مسیر تقوا، اجرای عدالت و مبارزه با فساد با اقتدار و شجاعت و امید و توکل توجه دادند.

نمانیده مردم مشهد و کلات یادآور شد: در این جلسه رئیس جمهور گزارشی را از توفیقات نظام در حوزه‌های مختلف، بین المللی، سیاسی، علم و فناوری و اقتصادی ارائه کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: به گفته رئیس جمهور جمهوری اسلامی توانست انحصارهای سیاسی و علمی را که در اختیار تعدادی از کشورها بود بشکند.

کریمی قدوسی به نقل از احمدی نژاد گفت: برخی کشورها با انحصار علم و فناوری تلاش داشتند که خواسته‌هایشان را به همراه صدور علم، به دیگران تحمیل کنند که جمهوری اسلامی ایران توانست با بومی سازی علوم روز دنیا این انحصار را بشکند و امیدی برای همه دولت‌ها و ملت‌ها ایجاد کند.

نماینده مشهد و کلات اظهار داشت: در این نشست بر حمایت دولت و مجلس از یکدیگر برای استفاده هر چه بیشتر از ظرفیت‌ها در جهت ارائه خدمت به مردم تاکید شد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000