هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
شریعت نژاد:

دولت دوازدهم در حوزه رونق اقتصادی و کسب و کار تلاش های مضاعفی داشته باشد

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم تنکابن، عباس آباد و رامسر در مجلس، گفت:‌ دولت دوازدهم باید بی پروا و با جسارت بیشتر در حوزه رونق اقتصادی و کسب و کار تلاش های مضاعفی داشته باشد.
سه‌شنبه 2 خرداد 1396 ساعت 10:23
دولت دوازدهم در حوزه رونق اقتصادی و کسب و کار تلاش های مضاعفی داشته باشد نماینده مردم تنکابن، عباس آباد و رامسر در مجلس، گفت:‌ دولت دوازدهم باید بی پروا و با جسارت بیشتر در حوزه رونق اقتصادی و کسب و کار تلاش های مضاعفی داشته باشد. http://cdn.icana.ir/d/019/47452.jpg دولت,دوازدهم,در,حوزه,رونق,اقتصادی,و,کسب,و,کار,تلاش,های,مضاعفی,داشته,باشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، شمس الله شریعت نژاد افزود:‌ اینکه آرای دکتر روحانی نسبت به دوره یازدهم انتخابات ریاست جمهوری بیشتر شده است، نشان از اعتماد مردم به راستگویی، صداقت در گفتمان و فعالیت های این دولت دارد.

نماینده مردم تنکابن، عباس آباد و رامسر در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: مردم ما درس حمایت از راستگویی و صداقت را از دانشگاه انقلاب اسلامی آموختند و در این برهه زمانی نیز پی به صداقت، درایت و تدبیر دولت یازدهم بردند و به درستی با تحلیل سیاسی آگاهانه دوباره با اقبال بیشتر به این دولت اعتماد کردند.

این نماینده مجلس گفت:‌ نکته دیگر این که با همه انتقادهای غیرمنصفانه و تخریب های ناروایی که از سوی عده ای علیه عملکرد این دولت صورت گرفت اما باید گفت که دولت یازدهم به تناسب بضاعت و محدودیت های مالی که داشت توانست در چهار سال فعالیتش رویکردهای مثبتی از خود ارائه دهد.

شریعت نژاد از ایجاد ثبات در بخش های مختلف به عنوان مهم ترین دستاورد دولت یازدهم یاد کرد و گفت : این دولت در حوزه دیپلماسی، سیاست های داخلی و خارجی به خوبی عمل کرد و موفق شد یک آرامش و ثبات نسبی در کشور ایجاد کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، افزود:‌ البته انتقادهایی در حوزه اقتصادی بر این دولت وارد است کما اینکه دولتمردان نیز از وضع موجود رضایت چندانی ندارند و اعتقاد دارم که دولت دوازدهم باید بی پروا و با جسارت بیشتر در حوزه رونق اقتصادی و کسب و کار تلاش های مضاعفی داشته باشد.

او ادامه داد:‌ اگرچه نمی توان مدعی شد که هیچ دولتی نمی تواند در زمان فعالیتش نقصی نداشته باشد ولی همه مشکلات باید در سایه هم افزایی قوای سه گانه، مردم و مشارکت نهادها حل شود.

به گزارش ایرنا، نماینده مردم تنکابن، عباس آباد و رامسر در مجلس شورای اسلامی با تبریک پیروزی انتخاباتی به تمامی مردم ایران، گفت: این شکوه حماسی ملت در پای صندوق های رای و مشارکت بیش از 90 درصدی مردم مازندران در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نشان از شور و شعار سیاسی بالا دارد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000