هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
صفاری نطنزی:

گزارش کمیسیون امنیت ملی از برجام در هفته پیش رو ارائه می شود

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با جمع آوری نظرات نمایندگان و آخرین تغییرات در حوزه اجرای برجام، دومین گزارش 6 ماهه کمیسیون امنیت ملی از اجرای توافق هسته ای هفته آینده می شود.
جمعه 5 خرداد 1396 ساعت 11:55
گزارش کمیسیون امنیت ملی از برجام در هفته پیش رو ارائه می شود عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با جمع آوری نظرات نمایندگان و آخرین تغییرات در حوزه اجرای برجام، دومین گزارش 6 ماهه کمیسیون امنیت ملی از اجرای توافق هسته ای هفته آینده می شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201611108118021299.jpg گزارش,کمیسیون,امنیت,ملی,از,برجام,در,هفته,پیش,رو,ارائه,می,شود Icana

مرتضی صفاری نطنزی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص بررسی دومین گزارش برجام کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی اظهار داشت: گزارشی که در نشست فوق العاده کمیسیون بررسی شد در واقع پیش نویس گزارش کمیته هسته ای بود که نباید به حساب نظر نهایی کمیسیون گذاشت.

نماینده مردم نطنز و قمصر در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: گزارشی که ارائه شد از سوی آقای ذوالنوری تهیه شده و قرار بود اعضای کمیسیون نسبت به آن نظر دهند تا تعدیل شود بعد به عنوان گزارش کمیسیون مطرح شود.

وی با اشاره به حضور عراقچی در نشست فوق العاده کمیسیون گفت: رئیس ستاد پیگیری اجرای برجام با این هدف به جلسه دعوت شده بود تا نظرات او را در باره گزارش تهیه شده بدانیم و در واقع از آخرین تحولات اجرای برجام را داشته باشیم تا در نهایت گزارش کمیسیون از برجام تهیه شود.

این نماینده مجلس عنوان کرد: در واقع گزارشی که ارائه شد، متن نهایی گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از برجام نیست و بعد از جمع آوری نظرات دیگر نمایندگان، متن نهایی تدوین خواهد شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بنابراین گزارش نهایی کمیسیون امنیت از اجرای 6 ماهه دوم برجام، بعد از جمع آوری نظرات نمایندگان، تهیه و حداکثر تا پایان هفته آینده تدوین و برای قرائت در صحن علنی تقدیم هیات رئیسه مجلس می شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر