هدر اصلی
1388/04/06 10:30:00
سرویس صحن
مجلس در این هفته بررسی می‌کند

تقاضای تحقیق و تفحص از تربیت بدنی

**نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این هفته تقاضای "مصطفی کواکبیان" برای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان تربیت بدنی کشور را در صحن علنی بررسی می‌کنند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، در جلسات علنی هفته جاری مجلس نمایندگان رسیدگی به گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درمورد طرح اصلاح موادی از قانون خدمت وظیفه عمومی را ادامه خواهند داد.

همچنین گزارش کمیسیون فرهنگی مبنی بر تصویب تقاضای نماینده مردم سمنان برای تحقیق و تفحص از تربیت بدنی قرائت خواهد شد و مجلس در مورد آن تصمیم‌گیری می‌نماید.

قرائت گزارش کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی درمورد طرح حفظ و حمایت، توسعه و بهره‌برداری از منابع دامی کشور و نیز طرح ایمنی زیستی جمهوری اسلامی ایران، گزارش کمیسیون اجتماعی درمورد طرح یک‌فوریتی خدمات‌رسانی به ایثارگران و گزارش کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور درمورد طرح اصلاح موادی از قانون تقسیمات کشوری از دیگر دستورکارهای این هفته صحن علنی مجلس خواهد بود.

در هفته جاری همچنین وزرای جهاد کشاورزی،  امور خارجه و  امور اقتصادی و دارایی به ترتیب به منظور پاسخگویی به سوالات "فاطمه آجرلو" نماینده کرج و اشتهارد، "مصطفی کواکبیان" نماینده سمنان و "داریوش قمری" نماینده ایلام، مهران، شیروان و چرداول در صحن علنی مجلس  حاضر می‌شوند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet