آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مجلس در این هفته بررسی می‌کند

تقاضای تحقیق و تفحص از تربیت بدنی

سرویس صحن
**نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این هفته تقاضای "مصطفی کواکبیان" برای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان تربیت بدنی کشور را در صحن علنی بررسی می‌کنند.
شنبه 6 تیر 1388 ساعت 10:30

به گزارش خبرنگار خانه ملت، در جلسات علنی هفته جاری مجلس نمایندگان رسیدگی به گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درمورد طرح اصلاح موادی از قانون خدمت وظیفه عمومی را ادامه خواهند داد.

همچنین گزارش کمیسیون فرهنگی مبنی بر تصویب تقاضای نماینده مردم سمنان برای تحقیق و تفحص از تربیت بدنی قرائت خواهد شد و مجلس در مورد آن تصمیم‌گیری می‌نماید.

قرائت گزارش کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی درمورد طرح حفظ و حمایت، توسعه و بهره‌برداری از منابع دامی کشور و نیز طرح ایمنی زیستی جمهوری اسلامی ایران، گزارش کمیسیون اجتماعی درمورد طرح یک‌فوریتی خدمات‌رسانی به ایثارگران و گزارش کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور درمورد طرح اصلاح موادی از قانون تقسیمات کشوری از دیگر دستورکارهای این هفته صحن علنی مجلس خواهد بود.

در هفته جاری همچنین وزرای جهاد کشاورزی،  امور خارجه و  امور اقتصادی و دارایی به ترتیب به منظور پاسخگویی به سوالات "فاطمه آجرلو" نماینده کرج و اشتهارد، "مصطفی کواکبیان" نماینده سمنان و "داریوش قمری" نماینده ایلام، مهران، شیروان و چرداول در صحن علنی مجلس  حاضر می‌شوند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000