سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
فلاحت پیشه با اشاره به راه اندازی دفتر جدید سازمان جاسوسی علیه ایران در سازمان سیا:

ترامپ به دنبال تعریف ایران به عنوان راس برنامه های اطلاعاتی و برخوردی واشنگتن است

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: بررسی رفتاری کاخ سفید ظرف پنج ماه اخیر نشان می دهد که راهبرد دونالد ترامپ ، اعلام سیاست برخوردی و تهاجمی علیه کشورها برای کسب امتیازات اقتصادی و سیاسی است.
دوشنبه 15 خرداد 1396 ساعت 10:37
ترامپ به دنبال تعریف ایران به عنوان راس برنامه های اطلاعاتی و برخوردی واشنگتن است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: بررسی رفتاری کاخ سفید ظرف پنج ماه اخیر نشان می دهد که راهبرد دونالد ترامپ ، اعلام سیاست برخوردی و تهاجمی علیه کشورها برای کسب امتیازات اقتصادی و سیاسی است. http://cdn.icana.ir/d/019/201604109815655818.jpg ترامپ,به,دنبال,تعریف,ایران,به,عنوان,راس,برنامه,های,اطلاعاتی,و,برخوردی,واشنگتن,است Icana

حشمت الله فلاحت پیشه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ضمن اشاره به تاسیس دفتر جدید سازمان جاسوسی آمریکا برعلیه ایران گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، سازمان جاسوسی آمریکاCIA اقدامات متنوعی را علیه تهران تدارک دیده است.

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی با بیان این که هرگز دفتر ایران در سیا تعطیل نشده است ،گفت: سازمان جاسوسی آمریکا براساس سیاست های سخت جمهوری خواهان یا سیاست های نرم دموکرات ها ، ماموریت های تازه ای برای دفتر ایران سازمان سیا تعریف شده است.

وی تاکید کرد: اعلام علنی تشکیل دفتر جدید ایران در سیا دارای بار تبلیغاتی برای دونالد ترامپ است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: بررسی رفتاری کاخ سفید ظرف پنج ماه اخیر نشان می دهد که راهبرد دونالد ترامپ ، اعلام سیاست برخوردی و تهاجمی علیه کشورها برای کسب امتیازات اقتصادی و سیاسی است.

وی در ادامه افزود: سیاست های پرخاشگرایانه ترامپ هنوز به سنگ نخورده و در معرض شکست های مختلف قرار نگرفته ؛ رئیس جمهوری آمریکا تلاش می کند رویکرد تهاجمی را در غالب ایجاد دفتر ایران در سیا تعریف کند.

فلاحت پیشه گفت: رئیس جمهوری آمریکا با اعلام تشکیل دفتر ایران در سیا می خواهد جمهوری اسلامی را به عنوان راس برنامه های اطلاعاتی و برخوردی واشنگتن اعلام کند.

وی خاطرنشان کرد: دونالد ترامپ علاوه بر کسب سرمایه های اقتصادی از اعضای شورای همکاری های خلیج فارس به دنبال کسب امتیاز سیاسی و استراتژیک از جمهوری اسلامی است.

این نماینده مجلس دهم گفت: گاف محاسباتی ترامپ اینجاست که رویکرد وی یک رویه خام علیه ایران است که از سال 1357 تا امروز هرگز به نتیجه نرسیده است.

فلاحت پیشه گفت: تشکیل دفتر ایران در سازمان جاسوسی آمریکا اتفاق عجیب و غیرعادی نیست که تهران باتوجه به تجارب گذشته توانایی دفع آن را نداشته باشد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار