سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
فلاحت پیشه:

وحدت آحاد جامعه مهم ترین میراث سیاسی امام راحل است

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس وحدت را مهم ترین میراث سیاسی امام راحل دانست و گفت: حفظ استقلال و صداقت کارگزاران نظام نیز از دیگر تاکیدهای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی بوده است.
شنبه 13 خرداد 1396 ساعت 13:10
وحدت آحاد جامعه مهم ترین میراث سیاسی امام راحل است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس وحدت را مهم ترین میراث سیاسی امام راحل دانست و گفت: حفظ استقلال و صداقت کارگزاران نظام نیز از دیگر تاکیدهای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی بوده است. http://cdn.icana.ir/d/019/201607106383214608.jpg وحدت,آحاد,جامعه,مهم,ترین,میراث,سیاسی,امام,راحل,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حشمت الله فلاحت پیشه با اشاره به اینکه مهم ترین میراث سیاسی امام راحل در حوزه سیاسی، نخست وحدت بود، گفت: از ابتدا امام راحل به اصل وحدت تاکید بسیاری داشتند؛ در ابتدای انقلاب وحدت میان نیروهای انقلابی، در زمان جنگ، وحدت در مقابل دشمنان و وحدت برای پیشرفت کشور مورد تاکید ایشان بود.

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: البته این به معنای نبودن رقابت در جامعه نیست؛ بلکه امام راحل، وحدت در کثرت مد نظرشان بود و تاکیدشان این بود که رقابت های سیاسی ادامه یابد اما در شرایطی که مملکت نیازمند وحدت است، وحدت را اصل می دانستند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دهم تصریح کرد: در سیاست خارجی، مهم ترین اصل مد نظر ایشان، عدم پذیرش سلطه خارجی بود، ایشان همیشه بر این موضوع تاکید داشتند که قراردادها و توافق ها باید به گونه ای باشد که سلطه خارجی نباشد، کشور بتواند مستقل باشد و استقلال، یکی از میراث سیاسی ایشان بود.

نماینده مردم اسلام آباد غرب در مجلس دهم افزود: در عرصه کارگزاران سیاسی، مهم ترین اصل مورد تاکید ایشان، خدمت صادقانه به مردم و سلامت کارگزاران بود. در حوزه نخست یعنی وحدت، ما شاهد بودیم هر زمان ما با وحدت پیش رفتیم به دستاوردهای بسیار بزرگی دست یافتیم.

فلاحت پیشه ادامه داد: در موضوع استقلال، ما شاهد بودیم کشورهای منطقه که خود را وابسته به خارج کردند، وابستگی شان تا سالیان سال ادامه داشته؛ مثال این موضوع عربستان است که می خواهد تا 10 سال آینده تمام پولی را که برای توسعه خود گذاشته بود را به ترامپ دهد.

به گزارش ایرنا؛ عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار امیدواری کرد: مردم و کارگزاران نظام عملکرد خود را با آرمان های امام راحل تطبیق دهند./
پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000