هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

روایت بهادری از نحوه شهادت مسئول دفترش

سرویس اقتصادی
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، نحوه شهادت حمید امدادی مسئول دفترش را روایت کرد.
پنج‌شنبه 18 خرداد 1396 ساعت 11:14
روایت بهادری از نحوه شهادت مسئول دفترش نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، نحوه شهادت حمید امدادی مسئول دفترش را روایت کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201605105538740141.jpg روایت,بهادری,از,نحوه,شهادت,مسئول,دفترش Icana

هادی بهادری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نحوه  شهادت مسئول دفترش در پی حادثه تروریستی صبح امروز مجلس، گفت:حمید امدادی مسئول دفتر بنده پس از وقوع عملیات تروریستی در دفاتر نمایندگان قصد خروج از ساختمان را دارد، که در مسیر خروج شخصی را مضطرب در پشت میزش می بیند، لذا برای کمک به این فرد باز می گردد و در مسیر بازگشت دو گلوله به سوی ایشان شلیک می شود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه پس از اصابت گلوله حمید امدادی در راهروی ساختمان اداری می افتد، افزود: پسر برادر نماینده خوی آقای کبیری حمید امدادی را از ساختمان خارج می کند، که در حین انتقال به بیمارستان به درجه رفیع شهادت نائل می شود.

وی با اشاره به اینکه حمید امدادی ٣١سال سن داشت، تصریح کرد: امدادی جزء افرادی بود که تا ساعاتی پیش هویتش به دلیل عدم وجود مدرک شناسایی، مشخص نشده بود و بنده با حضور در بیمارستان بقیه الله وی را شناسایی کردم.

نایب کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، ضمن تسلیت به بازماندگان و خانواده های شهدای این حادثه تروریستی، تصریح کرد: مردم ایران با حفظ وحدت و همدلی امنیت پایدار کشورشان را تضمین می کنند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر