ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
وزارت اطلاعات منتشر کرد؛

هویت تروریست‌های حوادث دیروز تهران

سرویس سیاسی
وزارت اطلاعات هویت تروریست‌های حائثه دیروز تهران را منتشر کرد.
پنج‌شنبه 18 خرداد 1396 ساعت 14:25
هویت تروریست‌های حوادث دیروز تهران وزارت اطلاعات هویت تروریست‌های حائثه دیروز تهران را منتشر کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/126113.jpg هویت,تروریست‌های,حوادث,دیروز,تهران Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، وزارت اطلاعات دقایقی قبل اطلاعیه ای در خصوص هویت تروریست‌های حوادث دیروز تهران منتشر کرد. متن اطلاعیه به شرح زیر است:

به اطلاع ملت شریف ایران می رساند؛ در پی رصدهای اطلاعاتی صورت گرفته هویت کامل عناصر تروریست تهران (حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی) و همچنین هسته های مرتبط شناسایی گردیدند.

 براین اساس تیم عملیاتی داعش که در عملیات تروریستی حرم مطهر و مجلس شورای اسلامی مشارکت داشتند؛ ۵ نفر از عناصر تروریست سابقه‌دار وابسته به گروه های وهابی و تکفیری بودند که پس از جذب به گروهک تروریستی داعش، از کشور خارج گردیده و در جنایات این گروهک تروریستی در موصل و رقه مشارکت داشته اند.

عناصر مذکور در اجرای عملیات تروریستی در مردادماه سال ۱۳۹۵، تحت فرماندهی ابوعایشه از فرماندهان رده بالای داعش وارد کشور شده و قصد اجرای عملیات های تروریستی در شهرهای مذهبی را داشتند که پس از انهدام کامل شبکه و ضربه به نفرات اصلی این کیس ازجمله هلاکت ابوعایشه؛ از کشور متواری گردیده بودند.

بنابر برخی ملاحظات اجتماعی، امنیتی از انتشار نام خانوادگی نامبردگان خودداری گردید./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر