سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کیان پور:

دولت اقدام عاجل برای تعیین تکلیف استخدام معلمان حق‌التدریس و مربیان پیش‌دبستانی انجام دهد

سرویس فرهنگی
نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس با بیان اینکه نبود امنیت شغلی برای معلمان تبعات و پیامدهای بسیار نامطلوبی برای نظام آموزشی کشور به دنبال دارد، خواستار اقدام عاجل دولت برای تعیین تکلیف استخدام معلمان حق‌التدریس و مربیان پیش‌دبستانی شد.
یکشنبه 21 خرداد 1396 ساعت 12:53
دولت اقدام عاجل برای تعیین تکلیف استخدام معلمان حق‌التدریس و مربیان پیش‌دبستانی انجام دهد نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس با بیان اینکه نبود امنیت شغلی برای معلمان تبعات و پیامدهای بسیار نامطلوبی برای نظام آموزشی کشور به دنبال دارد، خواستار اقدام عاجل دولت برای تعیین تکلیف استخدام معلمان حق‌التدریس و مربیان پیش‌دبستانی شد. http://cdn.icana.ir/d/019/201704104256812040.jpg دولت,اقدام,عاجل,برای,تعیین,تکلیف,استخدام,معلمان,حق‌التدریس,و,مربیان,پیش‌دبستانی,انجام,دهد Icana

مجید کیان پور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر ضرورت توجه ویژه وزارت آموزش و پرورش به وضعیت استخدامی آن دسته از معلمان حق التدریس و مربیان پیش دبستانی که با گذشت چند سال از شروع به کار همچنان بلاتکیف مانده‌اند، گفت: بلاتکیفی و نبود امنیت شغلی برای معلمان تبعات و پیامدهای بسیار نامطلوبی برای نظام آموزشی کشور به دنبال دارد که لازم است از سوی دولت اقدام اساسی و عاجل در این رابطه صورت پذیرد.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی آرامش خاطر و امنیت شغلی را لازمه حرفه معلمی دانست و گفت: نمی توان از معلمی که تحت فشار مشکلات معیشتی است انتظار داشت تمام هم و غم خود را صرف فعالیت های آموزشی و تدریس خلاقانه کند.

کیان پور با اشاره به نقش سازنده و غیرقابل انکار معلمان در تعلیم و تربیت فرزندان ایران اسلامی از دولت خواست با اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم علاوه بر تعبین تکلیف وضعیت استخدامی معلمان حق التدریس زمینه را برای پویایی هر چه بیشتر نظام آموزشی کشور فراهم کند.

وی با ابراز تاسف از وضعیت شغلی و استخدامی برخی از معلمان، این وضعیت را زیبنده شغل معلمی ندانست و ابراز امیدواری کرد دولت و وزارت آموزش و پرورش در کمترین زمان ممکن گره از این مشکل باز کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به شهادت دو نفر از معلمان حق التدریس در حادثه تروریستی مجلس، تصریح کرد: دولت باید تعیین تکلیف معلمان حق التدریس را در اولویت کاری خود قرار دهد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000