سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خانه ملت منتشر کرد؛

تعیین ترکیب هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دهم در سال دوم/ بروجردی رئیس، دهقانی و برومندی نواب

سرویس سیاسی
انتخابات هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خراجی در مجلس برگزار شد که بر این اساس علاءالدین بروجردی در سمت ریاست این کمیسیون ابقاء شد.
یکشنبه 21 خرداد 1396 ساعت 16:30
تعیین ترکیب هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دهم در سال دوم/ بروجردی رئیس، دهقانی و برومندی نواب انتخابات هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خراجی در مجلس برگزار شد که بر این اساس علاءالدین بروجردی در سمت ریاست این کمیسیون ابقاء شد. http://cdn.icana.ir/d/019/44644.jpg تعیین,ترکیب,هیات,رییسه,کمیسیون,امنیت,ملی,و,سیاست,خارجی,مجلس,دهم,در,سال,دوم/,بروجردی,رئیس،,دهقانی,و,برومندی,نواب Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی امروز(یکشنبه، 21 خردادماه) انتخابات هیأت رئیسه این کمیسیون را برگزار کرد که ترکیب گذشته آن با تغییراتی روبرو بود.

بر این اساس، علاءالدین بروجردی در سمت ریاست کمیسیون ابقاء شد و کمال دهقانی فیروزآبادی و محمدمهدی برومندی به ترتیب به عنوان نواب اول و دوم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی انتخاب شدند.

همچنین سیدحسین نقوی حسینی سخنگو و محمدجواد جمالی نوبندگانی و محمدابراهیم رضایی به ترتیب به عنوان دبیر اول و دوم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس انتخاب شدند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000